Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy'nin Meyvesi Hakkında

Şapka değil meyve uyanıyor.Goresiler,Law,Kid bunlar hep meyve uyanisindan bahsetti çünkü.

Plastik erdiğinde ve yeni bir kalıba döküldüğünde o kalıbın şeklini alır .Yani tamamen yenilenir. Luffy'nin bütün yaraları, acıları iyileşmiş halde görebiliriz.

Örneğin Luffy yara alacak anında o yara yeri iyileşecek logialar gibi

Bu arada Nika'nin siluetinde elinde kılıç vs vardı.Ben luffynin kılıc kullanmaya başlayabileceğini düşünüyorum. Büyük korsanlar da genelde var bir silah

Şapka erimesi falan yok bedenin içinden reaktör gibi ısı yayılıyor dumanları görebilirsiniz.Erime gibi birşey varsa bundan dolayı.Enerji meyvesi gibi birşey çıksa şaşırmam et yer yemez enerjiye çeviriyordu ondan sonra yemek ihtiyacı çok duyuyordu falan.
Öyle bir meyve varsa görünmeyen amiralde çıkar bence sanırım yemek yemiyordu o adam.

Şapka sıradan bildiğimiz bir şapka.Zaten seride karakterlerin giydiği kıyafetlere meyve yeteneklerine göre şekilleniyor.Saçma gözüksede o şekilde yapmak zorunda.Yoksa karakterlerin bir çoğu meyve kullanımı sonrası çıplak kalmak zorunda kalır : )

Luffy ölmedi . Olay bence irade konusunda. Luffy yenilince bile gözlerini dikip bakmıştı ya Kaido'ya onun devamı tarzında devam edecek şimdi de. Bana göre iradesi o kadar güçlendi ki artık ortak irade olayları nedeniyle başkalarının iradesini de taşıyor. Zaten hikaye sunumunda da biri çıkıp tüm tarihi sırtlayacak tarzında bir anlatım var. Buradaki tarihten kasıt yine iradedir. Bu minvalde bir gelişim göreceğimizi düşünüyorum.

Luffy öldü ve dirildi. Benim yenileme kastım kaucuk ile katı logia olup yaralarını marco gibi iyileştirebilir olacak.bu iyileştirme reçine tarzı öz çıkması ile ilgili. Ki bir dünya kendini yenileyen meyve kullanıcısı var abeste kaçmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık