Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Luffy'i geçtim, benim derdim Kaido ile.
18 miydi, 38 miydi bunun idam girişimi?
Hani nerede kırılan giyotinler falan?
Böyle yenilecekse o kadar şişirmeyeceksin!

Zoronun luffynin sürekli olarak kullandığı kral hakisini kaido ile dövüşünde kullanıp ne olduğunu bilmemesi ne kadar mantıklı ise buda o kadar mantıklı.
Not: bide luffye bu kadarı olmaz ise yeni kaptan arardım diyordu :hhh:
Olay sadece Luffy değil, kum torbasına vurmuyorlar neticede. Kaido kısmını da arada yorumla.
Zoro öyle bir şey demedi.

Elbette alacak. Şimdi Yonko alamasa yarın Amiral nasıl alacak? Luffy KK olacaksa bu kişileri yenmeleri. Hatta Luffy hepinizi yeneceğim demiş abartarak. Seri bitecekse yakında Kaido düşecek bu arc. Yoksa Luffy'nin de Oda'nın da işi zor.
Mantıklı mı derseniz eski fikirlerimle mantıklı diyemem. Kaido ve Big Mom serideki en özel 2 kaleden biriydi. Öğrendik ki Kaido böyle bir karakter değil. Luffy şimdi BM'yi indirse saçma bulurum, Kaido gayet yara almaya başladı. Düşse yok artık demem.

Bence kaido çok dayanıklı. Çatıdaki dövüşte de yeterince dayandı. Düşecekse düşsün de bir şeyler sonuca bağlansın. Konuya gelecek olursak, artık yonko olması beklenen luffy’nin bu kadar p-up alması doğal değil mi ? Kaidoyu yenerse bunun kolay olacağını mı sanıyorsunuz ? Ben bunu mantıksız bulmuyorum. Evet kaido serinin zirvelerinden ama luffy’nin amacı da kk olmak.

Olay sadece Luffy değil, kum torbasına vurmuyorlar neticede. Kaido kısmını da arada yorumla.
Zoro öyle bir şey demedi.
İki yıllık aradan sonra balıkadam adasında diyordu.luffy kral hakisi kullandıktan sonra sanji bunun kral hakisi olduğunu söylüyor bunun üzerine Zoro böyle bir laf söylüyordu.
Edit; hah buldum işte.
Kaido kısmına girmememin tek bir sebebi var oda adam daha birşey yapmadı tüm Standart ana dövüş öncesi olan dövüşler bi bitsin ozaman gör bak kaido vs luffy ne kadar efsane olacak. Kombo saldırı yaptılar Zoro iki saniye önünde durdu perti çıktı, kaido sopasını salladı lawa değmeden Law yere düştü ki adam daha hiç birşey yapmadı bile.

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Şu an dövüşmesi bile saçma yahu. Bayılmıştım, ne ara kendine geldin ne ara hakiyi kavradın da sürekli kullanmaya başladın. Yardım almadan Kaido'yu yenmesi çok zor bi ihtimal. Yense de ben kabul etmem.

Zoroya pay çıkarmaya ve algı yapmaya çalışmayınız. :hhh:
Kezza onların verdiği yaranın etkili olması daha ayrı bir yönden saçmalık olurdu yine luffy alsa en azından bunu yapacak şeyi gösterdi deriz diğerleri hiçbir şekilde o mantığa sığmaz.
Zoroyla ilgili demedim supernova dedim.
Verdiği yaranın etkili olması saçmalık olmazdı. Kaido bu kadar güçlü gözükmezdi eğer düzgün yara alsaydı.
Neyse senin gibi mantıklı biriyle tartışamam.

Zoroyla ilgili demedim supernova dedim.
Verdiği yaranın etkili olması saçmalık olmazdı. Kaido bu kadar güçlü gözükmezdi eğer düzgün yara alsaydı.
Neyse senin gibi mantıklı biriyle tartışamam.
Süpernovalar arasında o potansiyeli gösterecek kimse gözükmedi kaidonun güçlü gözükmesi normal adam yonkou burada sıkıntı millet luffyi küçük görüyor. Mantık konusuna gelince Zoro fanlarının çoğundan daha mantıklı olduğumdan eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık