Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Serinin temelini irade üzerine attı zaten. Savaş içinde gelişmeler gözlerinin ışığının sönmemesi ve yavaş yavaş rakibin yılması felan. Hepsi Kralın İradesi işte.:D
Öyle de işte bunu anlamakta zorluk mu çekiyorlar yoksa anlamıyorlar mı yoksa anlıyorlar da işlerine mi gelmiyor? Anlamadım gitti. Mesela WB'nin MF'de aldığı darbelerle normalde ölmesi gerekirdi. Çok dayanıklı olabilir ama ölmemesinin ve o son sözleri söyleyebilmesinin asıl sebebi bence sarsılmaz iradesi.
Şu sahne goygoy amaçlı belki ama her şakanın altında bir gerçek vardır diye örnek olarak paylaşıyorum:
"Luffy'e sonsuz yaşam arzusu veren geçmişi"

@Alcatraz
İrade Op'un can damarıdır. İradenin kadar varsın bu seride.
Aynen öyle.

Bu konuyla alakasız birşey yazdığımı düşünmüyorum.Kendimi düşüncem Luffy bana göre fiziksel yenmedi dedim fangirl yakıştırması aldım.
Ben @İllumiuchiha demiştim ama :/

Bu arc olanların ikiside zorlamaydı. Vs nin ortasında ''hadi burdan bitsin artık'' diyip kestirip atmış gibi oldu ikisi de.

Enel gibi ışık hızındaki adamın Luffynin saldırısına ''çok hızlı'' demesi de saçmaydı.

Öyle de işte bunu anlamakta zorluk mu çekiyorlar yoksa anlamıyorlar mı yoksa anlıyorlar da işlerine mi gelmiyor? Anlamadım gitti. Mesela WB'nin MF'de aldığı darbelerle normalde ölmesi gerekirdi. Çok dayanıklı olabilir ama ölmemesinin ve o son sözleri söyleyebilmesinin asıl sebebi bence sarsılmaz iradesi.
Şu sahne goygoy amaçlı belki ama her şakanın altında bir gerçek vardır diye örnek olarak paylaşıyorum:

Aynen öyle.

Onu alıntılayıp bu arkadaşın demişsin yanlış anlamış olabilirim hocam kusura bakma.

Aynen öyle.

Ben onu çok dedim. WB'nin yaptıkları dayanıklıktan çok irade işiyle alakalı diye. Ölen vücudun yere düşmemesinin dayanıklılık alakasını çözemiyorum mesela.:D Tabi adam çok da dayanıklı. Luffy'nin de Kata karşısında yaptığında dayanıklılık payından çok irade payı var.

İrade tamam çok önemli de Kizaru'nun mf de sözü vardı ''Ne kadar iradeli olursan ol gücün yoksa yapacakların sınırlıdır'' tarzı bir şey söylüyordu.Luffy'de de o güç yoktu ama fazla abartılı bir irade var ve bana saçma geliyor.

İrade tamam çok önemli de Kizaru'nun mf de sözü vardı ''Ne kadar iradeli olursan ol gücün yoksa yapacakların sınırlıdır'' tarzı bir şey söylüyordu.Luffy'de de o güç yoktu ama fazla abartılı bir irade var ve bana saçma geliyor.
İşte irade de bir yere kadar.. O yüzden amiraller falan top gibi oynadı Luffy ile.

İşte irade de bir yere kadar.. O yüzden amiraller falan top gibi oynadı Luffy ile.
Şu g4 çok saçma ya, sen bir saniye önce senin avatardaki sıfatla rakibine bak, bir saniye sonra teknik bitti diye ne hale gel :artiz:

G4 Reis'e yakışmıyor adam akıllı bir şey yapsaydı keşke :of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık