Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Eksikliği

Bir eksiği yok bence. Bilgiyi güç olarak kullanacak biri değil Luffy. Bunu yapacak kişiler tayfasında mevcut.

Roronoa Zoro

Luffy ölümü kalbinde hissetmeye başlayınca ciddileşiyor, Ace'in durumunda bile ölebileceğine inanmamıştı. Misal Enies Lobby, arkadaşlarının tek tek katledileceğini biliyordu, öleceğini biliyordu. İmkansızı başarıp ciddileşti R. Lucci'ye karşı.
Bir Yonkouya karşı o halini göreceğimize inanıyorum.

Güzel konu eline sağlık öncelikle.

Eksiklik olarak sıraladıklarını ironik bir biçimde fazlalık olarak göstermeye çalışıyor mangaka.D iradesi olarak sunuyor.Uç örneklerini de ana karakterde toplamış.

Roger da aşağı yukarı aynını yapmış.Gazete mi okumuş hiç sanmıyorum. :) Şansla beraber doludizgin ilerlemiş işte.Sanki luffynin herşeyden haberi bile olsa herhangi bir değişiklik yapacak ? Plan program olmadığı için yine bildiğini okurdu.Plan yapacak olsa da zaten law gibi olurdu.

Güzel konu eline sağlık öncelikle.

Eksiklik olarak sıraladıklarını ironik bir biçimde fazlalık olarak göstermeye çalışıyor mangaka.D iradesi olarak sunuyor.Uç örneklerini de ana karakterde toplamış.

Roger da aşağı yukarı aynını yapmış.Gazete mi okumuş hiç sanmıyorum. :) Şansla beraber doludizgin ilerlemiş işte.Sanki luffynin herşeyden haberi bile olsa herhangi bir değişiklik yapacak ? Plan program olmadığı için yine bildiğini okurdu.Plan yapacak olsa da zaten law gibi olurdu.
Beklediğim cevaplardan biri geldi. Özlemiştim sizleri :d

Lufy'nin avantajı akıl olmaması akıllı olsaydı bu kadar yol alamasdı bütün tayfa imkansızı yapmak için aklı kullanmamak lazım aklı kullanıyosanda grandline gitmemek lazım bu kadar basit ben şahsen op evreninde olsaydım grandline giremezdim ne kadar gücüm olsada akıllı insan oraya gitmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık