Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi Kim?

Luffy'nin Annesi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    92
Luffy'nin annesi dev çıksa ya gülme krizine girerim. Önemsiz biri olma ihtimali 0 benim gözümde.

Shounenlerde ana karakterlerin anneleri genellikle önemsiz, doğum yapabilen canlılar oldukları ve ana karakteri doğurubilme yeteneğine sahip oldukları için var olan mecburi karakterler oluyorlar. Sıkça da ana karakteri yüceltmek gerektiğinde kabul edilebilir geçmiş ve soya sahip olabiliyorlar. Karaktere ayak bağı olmasın diye de hepsi en baştan öldürülür veya nadiren ortaya çıkmak üzere uzaklara gönderilir. Japonlar işte.

Ama Luffy için durum farklı olacak gibi görünüyor. Yani inş.
Önemli ve etkili, hala yaşayan ve aktif çalışan bir kadın. Luffy'yi de kendisine ayak başı olmasın diye salmış. Çok daha önemli işleri varmış Dragon gibi. Bir gecelik hatanın bedelini hayatını adayarak ödemek istememiş.

Shounenlerde ana karakterlerin anneleri genellikle önemsiz, doğum yapabilen canlılar oldukları ve ana karakteri doğurubilme yeteneğine sahip oldukları için var olan mecburi karakterler oluyorlar. Sıkça da ana karakteri yüceltmek gerektiğinde kabul edilebilir geçmiş ve soya sahip olabiliyorlar. Karaktere ayak bağı olmasın diye de hepsi en baştan öldürülür veya nadiren ortaya çıkmak üzere uzaklara gönderilir. Japonlar işte.

Ama Luffy için durum farklı olacak gibi görünüyor. Yani inş.
Önemli ve etkili, hala yaşayan ve aktif çalışan bir kadın. Luffy'yi de kendisine ayak başı olmasın diye salmış. Çok daha önemli işleri varmış Dragon gibi. Bir gecelik hatanın bedelini hayatını adayarak ödemek istememiş.
Önemsiz olsa bence şimdiye gösterilirdi.

Mangaka aile bağına önem veriyor bence. Ben hem dedenin hem babanın bu kadar hayvan olduğu seri görmedim. Güçlü olmasa dahi bir başka yönden önemli biri olabilir. Örneğin dahi filan olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık