Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Seride tam güç sergilemeden kizaru yenecek adam yok.
40 yılın başı da olsa doğru şeyler yazıyorsun.

Şahsi fikrim amirallerin tam anlamıyla dövüş makinası ve profesörü oldukları. Ama Luffy söz konusu olunca adamları mal eder, beyinlerini tatile çıkarır bu Oda şebeği. Yine de Luffy'nin g5 açmadan alacağı bir dövüş değil bu. Dövüşün sonuçlanmamasını Kizaru'nun Sanji'ye kalmasını tercih ederim.

O değil de benim merak ettiğim bir durum var. Daha önce tamamen yenilen bir amiral görmedik. Sadece kaçan bir amiral gördük. Şayet bir amiral bir korsana yenilirse amiralliği elinden alınır mı? Yani acaba Kizaru yenilirse yerine yeni bir amiral gelir mi?

Eğer gerçekten 1 vs 1 göreceksek Kizaru'nun kazanma şansı falan yok. Kimse de Luffy nin elinden alamaz Kizaruyu. Bu adam Kaido ile ip atladı farkında mı herkes? Ama bizim Luffy uğraşmaz bununla çok üstelemez. Araya biri falan girer dağılırlar herhalde yoksa dediğim gibi "ışığımız söner" ki benim en sevdiğim Amiral Kizarudur ama gerçek bu. Luffy'nin gücü ortada. Bildiğimiz bir şey daha var o da Oda faktörü... Bu adam çok tehlikeli bi bakmışsınız Kizaru Luffy'nin annesi çıkar ve savaşmayı bırakırlar hahahahahahaha

Luffy dayak yemez kısmına acayip güldüm akşam akşam.:hhh:Adamın dayak yemediği arc var mı üçü geçmez. xD

Kizaru tek başına iktidar olur diyorum bende :gamyon:
Yıllardır adamın taktiğini çözemediniz mi ne okuyorsunuz? Rakibini yoruyor adam. Kizaru zaten yaşlı adam. Gönlü olsun diye bir iki tekne tokat yer, sonra nefes nefese kalan dayıyı rahat uykuya yatırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık