Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Shanks İle Savaşacak mı?

Yanlış hatırlamıyorsam
Luffy burda sansürlenmiş balona ''Shanks ile en son dövüşmek istiyorum.Bütün Yonko'ları devireceğim'' tarzı birşeyler diyordu.Yanı karaktersizlik ile alakası yok.Shanks de Luffy ile dövüşmek ister bence.

Öyle birşey yapmaz. En sevdiği kişilerden biri Shanks. En fazla yarışma yaparlar.
En fazla yarışma yaparlar ne abi? Bi de "en fazla" yani. Düşünsene KK seçmek için yapabilecekleri "en ekstrem" olay çuval yarışı. 10/10 aktivite.

Bu arada insanlar hayatlarında sadece sevmedikleriyle mi dövüşür? Altın kemer için dövüşen boksörlerin hepsinin birbiriyle kan davası içinde olması lazım o zaman. Bu işe "profesyonellik" deniyor. Bilgine.

En fazla yarışma yaparlar ne abi? Bi de "en fazla" yani. Düşünsene KK seçmek için yapabilecekleri "en ekstrem" olay çuval yarışı. 10/10 aktivite.

Bu arada insanlar hayatlarında sadece sevmedikleriyle mi dövüşür? Altın kemer için dövüşen boksörlerin hepsinin birbiriyle kan davası içinde olması lazım o zaman. Bu işe "profesyonellik" deniyor. Bilgine.
Yav bunlar korsan. Adamın mecburiyeti yokki sevdiği adamla dövüşmesinin. He eğer Shanks derse ki ben Kk olacağım sen tamam dövüşsünler. Ama ben Shanks'in öyle bir isteği olduğunu düşünmüyorum. Hayır sen ne düşünüyorsun? Luffy'nin Shanks'a ölümüne dalmasını mı? En fazla birbirlerinin gücünü test ederler. Shanks'ta çok güçlenmişsin der biter olay. Diğer türlüsü Luffy'nin yapacağı iş değil.

Savaşır. Roger vs Wb veya Luffy vs Coby tarzında bir karşılaşma olur ama. Sonra oturur muhabbet ederler. Tabi Shanks'ta bir yamukluk ortaya çıkmazsa.

Savaş olur mu bilmem ama Roger ile Wb i dövüşmesine rağmen birbirlerini gülerek selamlıyorlar.

Öte yandan Zoro eğitim aldı. Mşhawknünvanını kaptırmazsa Zoro'nun hedefi o. Zoro şerefsiz mi?

Dövüş olabilir gayet. Olur mu? O başka bir soru.

Yav bunlar korsan. Adamın mecburiyeti yokki sevdiği adamla dövüşmesinin. He eğer Shanks derse ki ben Kk olacağım sen tamam dövüşsünler. Ama ben Shanks'in öyle bir isteği olduğunu düşünmüyorum. Hayır sen ne düşünüyorsun? Luffy'nin Shanks'a ölümüne dalmasını mı? En fazla birbirlerinin gücünü test ederler. Shanks'ta çok güçlenmişsin der biter olay. Diğer türlüsü Luffy'nin yapacağı iş değil.
Savaşlar senin düşündüğün gibi ekseriyetle yaka paça, kanın gövdeyi götürdüğü, nefret temelli ölüm kalım mücadeleleri olmuyor. Hemen birkaç örnekle açıklamama izin ver;

- WB ve Roger da iyi arkadaşlardı, WB'nin KK olma isteği olmamasına rağmen pek çok kez savaştılar. Halbuki aynı sake'yi paylaştıkları olmuştu. Sake paylaşmak korsan literatüründe dostluğun önemli bir simgesidir bildiğin üzere.

- Mihawk ve Shanks. Aralarında bir dava olmamasına rağmen birçok kez düello attılar. Halbuki onların da aynı sakeyi paylaştığı olduğu olmuştu.

Verdiğim örneklerdeki korsanlar birbirine oldukça saygı duyarlardı, ancak savaşma konusunda da geri adım atmazlardı. Profesyönellik diyorum ya, tam olarak bu işte.

Luffy'nin Bellamy sevimsizine vurmamak için ne kadar direndiğini unutuyoruz sanırım. Shanks ile luffy karşılaşacaksa bunun olmasının bence tek bir ihtimali var o da shanks'ın kötüyü oynaması. Tayfadan birine zarar vermeye çalışması falan. Shanks luffy yi zorlamazsa lufyy geberse elini kaldırmaz gibi geliyor bana

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık