Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Dövüşün işlenişi tatmin etmedi beni. Klasik şeyler işte, Luffy'nin kaçması falan. Dövüşe dostlarını korumak için girdi ama sonuçta dövüşün kalitesini düşüren şeyler bunlar.
Haa tamam şu mesele. Önceden konuşmuştuk bu konuyu yanlış hatırlamıyorsam. :/ Başka bir düşmana karşı olsa benim de canımı sıkardı ama sağ kol olan Kata'da aksine hoşuma gitti. ( Dof'a karşı çaresiz kalması canımı sıkmıştı mesela. :/) Lakin Luffy için bir milat olan sağ kol seviyesine geçiş yaparken sürüm sürüm sürünmesi çok iyiydi. Hem bu ciddi güç artışını ağır bedeller ödeyerek kazanmış oldu hem de Oda bir sağ kolun ağırlığını çok çok güzel bir biçimde hissettirdi bizlere. Diğer türlü hayal kırıklığına uğrardım.

Kısacası Rayleigh'nin tanımıyla dünyanın en güçlülerinden olan Kata'yı yenmek için it gibi sürüneceksin Luffy efendi dedi Oda. :/ Çoh da hoj oldu.

Son vuruşa kadar katanın düşecegine dair kimsenin fikri yoktu. Adam hala domine ediyordu. Oldu bittiye geldi dövüş yav :mincika:
Yoo son derece açık ve netti. Mangayı biraz dikkatli okumak yeterliydi anlamak için. Luffy ruhunu ortaya koyup onu yeneceğim dediyse, Sanji artiz artiz konuşup Kata için "Bugün ilk yenilgisini alacak." dediyse o iş orada bitmiştir, ki bunun gibi bir sürü mesaj verildi mangada.

Ha bu arada dikkatli okuyamayanlar bir güzel telef oldu girdikleri iddiayı kaybettikleri için. Yazık oldu onlara. :/

Aketteki oylara bakarak bile Luffy'nin sağ kola seviyesinde olmadığı net bir şekilde anlaşılıyor. Luffy'nin huyudur bu. Rakibini bir şekilde geçer ama aslında geçemez.

Kaido 17 kere yenilmiş diye yadırgamayın yani. Luffy'nin her dövüşünde 2-3 kez yenildiğini düşünürseniz seri sonuna kadar Kaido'yu geçecek seviyeye gelecektir :fool:

İrade ve dayanaklılık konusunda Luffy' nin önde olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Snakeman moduyla da meyve yeteneğini Katakuri kadar efektif kullandığını gösterdi bence.

Dof'un G4'e sert ama aynı zamanda esnek dediği sahne kaçıncı bölümdü :/ Bu çocuğun G4 modu ayrı bozuk vuruyorsun ama lastik xD Hatta lastik de değil sert ama aynı zamanda lastik :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık