Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
Burgess'le ilgili bir durum yok yeni çıkan bilgilerde, kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz. Adam kaçardı derken tillahı gelse gene kaçardı dememiş. Burgess aniden saldırıyor ve kafayı alacağı sırada Luffy sadece boynu kaldırabiliyor.

Neyse ya Luffy fanlarından gına geldi :oleyo2:
Dof gibi bir adamdan kaçabilecek Luffy, Burgess'in ağzının içinden bile kaçar. : o)

Yoksa Burgess > Dof mu :D

Son düzenleme:
Yahu adam yerin dibine sok, zehir sıçan bir adamla muhattap et gece gündüz, şimdi de fanlarını çıldırt. Olacak iş değil, ayıp günah.

G4 sonrası Perospero ve diğerlerinden kaçan ondan da kaçardı. :a:

Rahatız, olayı büyütmek hakkımız. :fool:
İki durum zıt ama birbirine Doff vs sinde ilkkez gerçek bir dovuste kullanmisti bu yeteneğini ve süreyi iyi ayarliyamamışti bence bu yüzden tabi diğer etkenlerde vardı ama en büyük nedeni oydu ama bahsettiğin olaya kadar g4 u 4 kere kullandı bu yüzdende nerde ne yapması gerektiğini g4 den nezaman çikmasi gerektigini iyicene anladi bence.
O halde dofdan kaçamazdı yerde ölü gibi yatıyordu zaten gücünu toplayana kadar.Hadi onu geçtik burgress üzerine bıcakla atliyor ve bakmak dısında hiç bir tepki veremiyor luffy imkanı yok kaçamazdi yani anlayacağin.

Valla düşündüm de haklı olabilirsiniz çocuk kaçma konusunda master yaptı, her şeyden herkesten kaçabilir :gamyon:

O halde dofdan kaçamazdı yerde ölü gibi yatıyordu zaten gücünu toplayana kadar.
Seni SBSye alalım.
Okuyucu: Mangayı okuduktan ve animeyi izledikten sonra, Luffy, G4'ü kullandıktan sonra nasıl hareket edebildi diye merak ettim ama daha sonra Katakuri'ye karşı hiç sorun yaşamadan hareket edebildi. Bu kurgusal bir boşluk mu?

Oda: Sınır yok. Hareket etmek istediğin sürece, Haki kullanamıyor olsan dahi kaçabilir ya da dövüşebilirsin değil mi? Dressrosa'da, Luffy G4'ü kullandıktan sonra yardım aldı ve buna bel bağlayıp gücünü Doflamingo'yu tek seferde indirmek için sakladı. Bel bağlayacağı biri olmasaydı, her halükarda tek başına da başarılı olurdu.

Şimdi de Burgess'tan kaçamazdı denilmeye başlandı :) Güzel güzel bu yorumları görmek haz veriyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık