Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Lucky Roo ve Meşhur Hızı

Burda asıl sorun momongada değil asıl sorun smoker ve diğerlerinde :D
Bence sağlam kurarsan iradeni etkilenmezsin çok basit,
Luffy şansa kurtardı ama nasıl kurtulunabileceğini gösterdi,
Momonga mental olarak o seviyelerde değilmiş demekki.
Sentoumaru falanda sağlam durabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam

Smoker dahi hiç etkilenmedi örneğin, demekki momonga o seviyelerde değil.
O bence karakterlerin seri başından beri gösterildiği bir karizmadan dolayı öyle. Zoro'da görse etkilenmez bence,Franky'de.Smoker gibi seri başından beri ağır adam edasıyla takılan biri Hancock karşısında öyle saf salak görünmesi karizmasını çizdirirdi.

Zoro İle Luffy bildiğin odun o konularda :D

Edit;Benimde demek istediğim o marco,O sevyede fakat diğerlerinin aksine farkına varıp bıçağı saplama cesaretini gösterebildi ve kurtuldu.

Haki ile hızlanmak demek aslında az dayanağı olsa da, mantıklı geliyor. Zira K hakinin olayı, olayları önceden sezmek ve ona göre hareket etmektir. E bu da bir bakıma hızlı hareket etmektir. Ayrıca fiziksel bir hız kazandırıyor mu deseniz, ben ona pek ihtimal vermiyorum. Lucky Roo'nun hızını da soru tarzı bir yeteneğe benzetebilirim. O zamanlar bile Shanks'ın tayfası, Grand Line'ın en büyük korsanlarındandı diyebiliriz. Seviyeleri muhakkak ki sıradan gözlerin görmeye alışık olmadığı düzeydedir.

_Özkan_

Hız ile haki alakasız şeyler onların çoğu soru tipi şeyler kullanıyor. Cp9da çok hızlı ama hiçbiri haki kullanmıyor.Ama lubkyde haki varmı dersen tabiki var çünkü shanksın hasadamlarından.

Hız ile haki alakasız şeyler onların çoğu soru tipi şeyler kullanıyor. Cp9da çok hızlı ama hiçbiri haki kullanmıyor.Ama lubkyde haki varmı dersen tabiki var çünkü shanksın hasadamlarından.
Hız ile Haki alakasız oluyor , Fakat Lucky Roo'da haki olması sadece Shanksın has adamlarından olduğu için var olmasına yetiyor ?
Bugüne kadar Hakili olduğunu bilipte kaç tane yavaş adam gördün ? Rayleig , Luffy , Shanks vs vs.

Gerçi konu ta 2011'de açılmış artık ne kadar tartışmaya değer bilemem.

_Özkan_

Sağ panelde gördüm gücel bir konu sandım ben mesaj tarihleri yazmıyor postlarda.Bunun sebebi haki kullandıklarından değilde haki kullanacak kadar güçlü olduklarından olabilir. Güçlü derken hızda bir güçtür ya obakımdan.Haki saf gücün son noktası diye düşünüyorum.

bu konuya yazdımmı hatırlamıyorum ama bize özel bir hız teknigi olan soru gösterildi.luffye göre soruyu yapmanın sırrı saniyeler içinde yeri 10dan fazla tekmelemek.yani ayagının patlayıcı gücünü yerden yansıtıp hızlanıyorsun.buda su demek oluyor ne kadar güclü tekme o kadar hızlı soru.o yüzden luccinin hızı digerlerinden daha farklıydı üstelik leopar formunda daha hızlı hareket etti.luffynin g2 sinin sırrıda o bedenini steroitlerle kandırdıgı için tüm bedensel gücleri cok daha güclü ve hızlı o yüzden soruyu g2de kullandı.muhtemelen normal halinde o hıza ulasamazdı.

sonra haki konusuna gelelim bedenle yapılan tüm saldırı ve güc bosalmalarına haki eklersen güc katlanıyor tabii kişinin hakisine göre.mesela luffy soru kullanabiliyor bunun içinde saniyeler içinde yeri, 10dan fazla tekmeliyor diyelim,egerki busoshoku hakiyi ayaklarına yükler ve öyle tekmelerse hızı cok daha fazla olucaktır.bu teoriden ziyade düz mantık.shanks,rayleigh gibi adamların hiçbir meyve gücü olmadan o kadar hızlı hareket etmelerinin sırrıda bu bence.sonra garpta öyle.garpın tekme gücü,hakiyle birleşince korkunc hıza cıkar soruda... anlamadan marconun karsısında bitip yumrugu yerleştirdi.ellerinden güc almadı ayaklarından güc aldı hızla hareket edip sıcradıgında.

hızlı olmayı bırakın öne atılcak olsalar bile hakili ayaklardan daha fazla güc alırlar.haki yükleyip yumrukla vurduklarında daha cok hasar vericekleri gibi ben böyle düsünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık