Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
Meyvenin kendi gücü önemli olsa da kullanıcı çöp olduğu sürece önemi azalıyor. Caribou magma meyvesini yeseydi doğal olarak daha tehlikeli biri olurdu ama ryusei kazan gibi bir saldırı yapamazdı. Öte yandan akainu bataklık meyvesini yese inanılmaz seviyeye getirirdi meyveyi yine. Yahut Marco harika savunmaya sahip bir meyve yemiş ama o meyveyi yiyen garp olsaydı ne olurdu bir de öyle düşünmek gerek. Neyse asıl soruya gelirsek çevre faktörüyle logiaya bir adım daha yakınım. Gaz olur kum olur bataklık olur fark etmez sen iyiysen kitle imha silahına dönüşüyorsun

Logianin anti dezavantajı hakiden çok daha beter bir şey. Düşünsene yedin kum kum meyvesini, kafam rahat etsin diye Doğu Maviye gittin, pat karşına Arlong çıktı bir su mermisiyle öldün el fatiha. :)
Zorbalık yapılacak bebelerden birisi Arlong. Irkçılık olmasın ama Arlong'un konservesini yapar yıl boyu yerim.

Logia vergi dairesinde masa başa iş bulayım rahat edeyim meyvesidir
Logia cıvıklıktır
Logia basitliktir, sıkıcılıktır
Logia zaten Türk aile yapısına uygun değildir

Oysa Mistik zoan öyle mi?
Mistik zoan havalıdır
Egzotiktir
Sağı solu belli olmaz
Özgürlükçüdür
Eğlencelidir
Dosta güven düşmana "çattık yine bu ne biçim yaratık babasını satiym" verir

Seride Logia en güçlü tür olarak geçiyor. Fakat mistik Zoan, Zoan türünün alt dalı, ayrıca Kizaru'nun kendisi logia'dan bile daha nadir demişti. Logia'nın kötüleri çok kötü olabiliyor.. Mistik Zoanda hep belirli standartın üstünde oluyor. Yani benim için en güçlü meyveler Logia'lardır ama iki türden birini seçip random bir tanesini yiyecek olsam şansımı mistik Zoandan yana kullanırdım çamur geldiğini düşünsene ne büyük hayal kırıklığı
Camur yine kotu degil bence. Sonsuz depolama kapasitesi var, cok islevsel. Haki saglamsa bir anda cikardigin makineli tufekle vs. guzel is yaparsin ya da yakin dovuste beklenmeyen anda kilici cikarip saplarsin.

Açıkçası düşündüm de üst seviye logialara karşı Marco'nun meyvesi dışında yemek yemek isteyeceğim mistik zoan yok. Anka kuşu dışında Sengoku'nun Buddha'sı da ilgimi çekiyor ama işte bir Hie Hie, Goro Goro vs. etmiyor.

Ha yok üst seviyeleri bırakıp çöp seviyelere baksak ben yine logia seçerim. Onimaru'nun meyvesinin ne getirisi olabilir ki mesela?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık