Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
Gözüm kapalı mistik zoan, çek ordan bir mistik ne olduğu türü farketmez derdim. Bu dünyayı, maddelerini ve elementlerini aşmış canlılar bunlar, logia neymiş. Hiç olmazsa anti muhabbetin olmaz, mistik zoan dediğin canlılar aşmış canlılar, nasıl kumar oluyormuş. Esas logia olayı kumar gördüğümüz üzere, anti olayını geçtim. Crocodile, smoker, enel, ace, caribou, ceasar, monet, trebol bunlar logia işte, hadi crocodile ve enel'i geçelim ama diğerleri :D mistiğin antisi yine başka mistik olur bana göre :)
Arkadaş beğenince fark ettim iletimi, zamanında (2015'de) yazmışız ama okumuyorsunuz. Neyse ki Oda okuyor forumları :oleyo2: :p

Logiasından mistiğine değişir. Çamur meyvesini kim ne yapsın mesela Marco'nun meyvesi yanında ya da maymun meyvesini Tiçin meyvesi yanında?

Uyanış farkıyla logia diyorum ama. Aokiji ve Akainu'nun Punk Hazard'a pasif olarak yaptıkları yeterli.

Son düzenleme:
Logia uyanışı sanırım Punk Hazard'tan anlaşılıyor. Kalıcı olarak iklim, jeoloji falan değiştiriyor gibi.
Beğenilmeyen Caribou'nun meyvesi amiralde olsa demekki koca adayı bataklığa çevirirmiş. Gelde savaş bu adamla yani çok zor.

Şahsi düşüncem mitolojilerde veya efsanelerde geçen canlılar olduğundan daha güçlü ve tanrısallaşmış güçlere sahip olurlar logia tabiki baya iyi ama mitolojilerdeki bazı canlılar gerçekten logiaya fark atabilir. Ayrıca marco'nun iyileştirmesi veya kaido'nun ısı topu gibi bambaşka yeteneklerle gelebiliyor. Demem o ki mitolojide geçen varlıkların büyük bir kısmı kendine has ve güçlü özelliklere sahip ki mit oldukları belli olsun. Bu yüzden mit zoanbi tık daha az kumar gibi geliyo. (Logiaya da hayır demem ama.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık