Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

2 2 oldu kim kazanırsa kazansın finalde Geng'ye kaybeder 3 0 veya 3 1
Geng t1 kore mevsim finalini izledim pick ekranında kaybetmişti t1.Hani o seride Ksante ve bi karakter daha vardı unuttum şimdi Geng sürekli iki karakteri seçip kazanmıştı ve ban ekraninda ısrarla banlamadı t1.Ben bile biliyordum hani o iki karakteri seçeceklerini.Çok garip seçim ve yasaklama yapabiliyor t1 anlamsız şekilde.

Geng t1 kore mevsim finalini izledim pick ekranında kaybetmişti t1.Hani o seride Ksante ve bi karakter daha vardı unuttum şimdi Geng sürekli iki karakteri seçip kazanmıştı ve ban ekraninda ısrarla banlamadı t1.Ben bile biliyordum hani o iki karakteri seçeceklerini.Çok garip seçim ve yasaklama yapabiliyor t1 anlamsız şekilde.
Geng'ye karşı bayadır 5 maçlık seri kazanamıyorlar sanırım 2 yıl falan oldu. Finalde Chovy corkiyle taşımıştı corkiden bahsediyosun sanırım son savaşta flash w atmıştı.

Au sol saçma güçlü hero. Vi bence kazanma olasılığının düşük olduğu bir kumar. Bin tek başına oyunu tuttu ama ksante de tf muazzam iş yaptı. Birkaç fightı direkt o aldırdı. Bin kadar iş yaptı son maç

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık