Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law'ın Amacı ve One Piece

Yok genel olarak Zoro'yu durduk yere gömmeye çalışıyorsun. Hatta tartışmaları hep sen çıkartıp sonra ortadan kayboluyorsun :D Bu arada bunun için seni eleştirmiyorum elbet, çünkü işin zevki burda zaten.
He bu arada Zoro'nun Luffy'den üstün olduğunu düşünüyorum. Güç olarak değil, genel karakter kalitesi açısından.
Zoronun adını anmadım la sen yazana kadar, siz alıngansanız ne yapayım? :D

Law ın ihanet etmesi ya da luffy ile düşman olması ihtimali yüzde 1 dir.Onun için ailesi sayılan corazon u öldüren dof tan intikam almak tüm hayatının en büyük amacıydı ve bu intikamı ona luffy verdi artık aralarındaki bağ kopmaz ayrıca zoro ile de iyi anlaşıyorlar luffy ile çok kafa olarak uyuşmasalarda zoro ile daha yakın duruyor.Law ın luffy nin iki büyük düşmanından birini indirirken kendini feda edeceğini düşünüyorum ya akaiunu ya karşı olan savaşta ya da final vs si olması beklenen teach e karşı olan savaşta ace in ölümü gibi dramatik bir son bekliyorum law dan.

Ben ölümsüzlük olayının normal yaş gereği ölmeyi kaldırdığını hatırlıyorum. İnanki hangi bölüm yada nerde geçtiğini hatırlamıyorum ama ölümsüzlükten kastı birinin saldırısıyla ölebileceğini kapsıyordu. Kaido'nun ölmeme nedeninide muazzam B.hakisi olduğunu düşünüyorum.
Ope ope no mi konusundaki hatırladıklarıma benzer bir şey hatırlayan var mı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık