Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law ve Ölümsüzlük

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölümsüzlük riskli iş oda kendini böyle bir işin altına Brook'tan sonra sokmaz. Brook ile bin tane soru işareti varken Law'ı da bu işin içine sürüklemez.

_Özkan_

Meyve yedi demiyoki güç avına çıktı diyor bu yediği anlamına gelmez.Oda bi karaktere bukadar yüklenmez bence 2meyve zaten çok büyük bir yüklenmeydi yeterlide.

Teroi mantıklı ama gerçekleşmesi zor gibi geldi bana ama maksat teori üretmek tabi bu arada ben bb nin başka meyvelerden yiyebilecegini düşünüyorum 2. meyveyi alan adam aynı yöntemle 3üde alır 4üde

_Özkan_

O mantıkla olursa karasakal tüm dünyadaki meyveleri toplasın yesin olurmu öyle şey?

Yalnız meyveyi beden yiyor o yüzden kendi bedenini değiştirme imkanı olduğunu sanmıyorum değiştirseydi bile bir seferlik olurdu ve şeytan meyvesi diğer bedende kalırdı benim görüşüm böyle

Roronoa Zoro

Ölümsüzlük riskli iş oda kendini böyle bir işin altına Brook'tan sonra sokmaz. Brook ile bin tane soru işareti varken Law'ı da bu işin içine sürüklemez.
Brook tamamen ölümsüz ama Law sadece zamandan bağımsız olacak. Çok saldırı alır ya da iyice dayak yerse ölür.
Meyve yedi demiyoki güç avına çıktı diyor bu yediği anlamına gelmez.Oda bi karaktere bukadar yüklenmez bence 2meyve zaten çok büyük bir yüklenmeydi yeterlide.
Güç avına çıkıp napıyor o meyveleri? Sıkılınca üzerine mi oturuyor?
Teroi mantıklı ama gerçekleşmesi zor gibi geldi bana ama maksat teori üretmek tabi bu arada ben bb nin başka meyvelerden yiyebilecegini düşünüyorum 2. meyveyi alan adam aynı yöntemle 3üde alır 4üde
Sağol.
O mantıkla olursa karasakal tüm dünyadaki meyveleri toplasın yesin olurmu öyle şey?
Öyle zaten. Adamın amacı dünyadaki en güçlü meyveleri toplamak. Anka BBear görürsek şaşırmam ben.
Yalnız meyveyi beden yiyor o yüzden kendi bedenini değiştirme imkanı olduğunu sanmıyorum değiştirseydi bile bir seferlik olurdu ve şeytan meyvesi diğer bedende kalırdı benim görüşüm böyle
Teorim o benimde zaten. İlk beden değişiminden sonra meyve bedende kalacak bu durumda BBear'ın bedenine kendi arkadaşını koyacak. BBear'ın bedenindeki karanlık meyvesini kullanarak Law'ın meyvesini Law'ın yeni bedenine aktaracak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık