Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Law Kimlerin Yerini Değiştiremez?

Hangilerini ışınlayamaz ?

• Kullanılan toplam oy
    105
Tek bir şıkka bile oy atmayan @Ölüm Cerrahı'nı sitenin en hardcore fanı ilan ediyorum.
Fikrimi belirttim zaten. Ayrıca Datte'nin yorumuna katılıyorum. O yüzden gerek duymadım. Oylamadığım tek ankette bu değil. :dd.d

Buna açıklığı bana göre Oda getirmeli. Keşke biri Sbs'de sorsa da netlik kazansa. Destek güç sağlayacak tarafı her zaman ışınlayacağını düşünüyorum. Tayfa bir yana Kid, Marco, Izo vb. gibi isimler dahil. Düşman nezlinde bir Doffy oldu. Elimizde görünene göre Kaido-Big Mom seviyesindekiler diyeyim.

Son düzenleme:
Hakiyi adam akıllı bir mantığa oturtsa ya da okuyucuya detaylı bir şekilde açıklasa bunun da cevabı da kolay olur. Mesela Law uyanış açarsa çok enerji harcayacağını söyledi. Ama Luffy'de g4 açınca haki harcıyor. Farklı bir şeymiş gibi gösteriyor bize. Hakin ne kadar kuvvetliyse meyve kullanım süren çok fazla olur, meyvenin harcadığı enerji çok azalır ya da meyveyle yapacağın saldırıların boyutu, gücü artar. Böyle bir şey olursa, haki ve meyve kullanımı birbiriyle bağlantılı olursa o zaman şu an ki seviyesiyle çok zor o anketteki adamları hareket ettirmesi.

Haki ve meyve temel güç unsuru serinin. İkisinin çok farklıymış gibi gösterilmesi bu Law olayını çıkmaza sokar. Seride bir karakter hakisi kuvvetli olmayıp meyvesi sayesinde çok güçlenebilir mi, Yonkou seviyesine gelebilir mi? Şu an gördüğümüz Teach öyle gibi gözüküyor çünkü. Örnek olarak Teach'i ele alalım. Çatıda Mom yerine Teach var. 2 meyve üzerinde master yapmış. Uyanış açmış olarak görelim. Haki tabanlı da saldırı yapmıyor ki gerek duymuyor karanlık meyvesiyle. Ace'e ve Luffy'e karşı gördük bunu. Kan aldı bir yumruğuyla. Hakiye ihtiyaç duymadığı için hakisini de güçlendirmemiş. Aynı Law bu adam o kadar güçlüyken hakisi kuvvetli değil diye zıp zıp yerini değiştirebilecek mi yani ? Oda'nın dediğine göre değiştirebilmesi lazım ama düşününce de saçma gözüküyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık