Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Lamba Fanart [Elbaf Edition]

Tarzını beğendim özellikle.
Bende böyle çizmek istiyorum...
Teşşekkür ederim. Arada hortlatın burayı, hoşuma gidiyor. :a:

İlginmiş. Aklıma bu geldi. : )
Tam olarak buna benzer bir fikirden yola çıkmıştım aslında Brook tasarımı için. Krampus pelerini ve boynuzlarıyla Nordik Metal yapan bir iskelet.

Süpermiş bunlar ya. Eline sağlık. Nasıl çiziyorsun, nasıl renklendiriyorsun? Çizim tableti falan kullanıyor musun, yoksa kağıt kalem mi?
A4 boyutunda 300 gram sıcak baskı suluboya kağıdına kuru-sulu kalem, yoğun suluboya tekniği, çizim kalemleri ve pritt keçeli kalemlerle çalıştım.

A4 boyutunda 300 gram sıcak baskı suluboya kağıdına kuru-sulu kalem, yoğun suluboya tekniği, çizim kalemleri ve pritt keçeli kalemlerle çalıştım.
Tahmin etmiştim, suluboyayı hiç beceremedim ya ama renkler çok güzel şu çalışmalarında. Grafik tablet almıştım bir tane, doğru düzgün kullanmadım, onunla ilgili yol gösterirsin belki diye şey yaptım o taraklarda bezin varsa.

@Jazz Lambası Karakterler için seri sonu hallerini çizme gibi bir fikrin var mı ?
Yakın zamanda yok ama güzel fikirmiş. Not aldım.

Tahmin etmiştim, suluboyayı hiç beceremedim ya ama renkler çok güzel şu çalışmalarında. Grafik tablet almıştım bir tane, doğru düzgün kullanmadım, onunla ilgili yol gösterirsin belki diye şey yaptım o taraklarda bezin varsa.
İşte tam olarak o yüzden suluboya kullanıyorum. Canlı ve tok renkleri severim, ve bu paramın alabileceği en iyi kuru boya markası faber castell olunca bir zorunluluk haline geliyor. Kuru boyayla canlı renk elde etmek gerçek bir işkence. Dijital sanatı da takdir ediyorum ama daha Van Gogh marka boya bile alamazken bir çizim tabletine para verebileceğimi düşünmüyorum.

Arkadaşım çizerimizi direk olarak rahatsız etmesek mi acaba ? Konuşma için belirli etkinlikler yapılacaktır oradan sorarsın. Seri sonu hali değilde her arkı kendine göre bi değerlendirse iyi olurdu aslında.
Yeni projeler ve teklifleriniz için menajerim ve fan kulubümün başkanı Vega'yla iletişime geçebilirsiniz. Yetki veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık