Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kuzan vs. Jozu

Marineford da Aokiji Jozu yu bir anlık dalgınlığı sonucu tek atmıştı
ciddi bir vs de Aokiji yine alır ama bu tek atma şeklinde olmaz

Jozu neden küçümseniyorki.Adam BB 'nin en önemli adamlarından biri.Amiralle neden başa çıkamasın yada yenemesin.Bence küçümsememek lazım.

metal-ametal tarzı katı kimyasal elementlerin, buna farklı ve karbon türevi olan elmas dahil, ana gücü oldugu parameciaların hiçbiri aokijiyi yenemez.soguk tüm metallerin ve toprakta bulunan mineral çeşitlerinin hatta muhtemel cıkıcak olan kaya toprak gibi logialar veya tahta türü bir logia-paramecianında direk dogal antisidir.üstelik ben aokijiyi akainudan bile yetenekli görüyorum jozu kas adamı ve sanssız eslesme kurbanıdır :flaugh:

metal-ametal tarzı katı kimyasal elementlerin, buna farklı ve karbon türevi olan elmas dahil, ana gücü oldugu parameciaların hiçbiri aokijiyi yenemez.soguk tüm metallerin ve toprakta bulunun mineral çeşitlerinin hatta muhtemel cıkıcak olan kaya toprak gibi logialar veya tahta türü bir logia-paramecianında direk dogal antisidir.üstelik ben aokijiyi akainudan bile yetenekli görüyorum jozu kas adamı ve sanssız eslesme kurbanıdır :flaugh:
OP dünyası farklı bir dünya.Gerçek hayata göre düşünmek çok doğru değil bence.Aokiji BB yi dondurduğunda BB kırmıştı mesela bunuda unutmamak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık