Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Benim yukarıda dediğim şeyi yazmış bu adam da.
Tamamen doğru bir bakış açısı geçenlerde gördüm bende.Ekşide bu yazının tartışıldığı başlıkta güzel şeyler yazılmış devamı da var.Tapınakçılar Polat’a sana ne diyelim diye şeceresini dökmüşlerdi zaten.Bildiğin kullandılar adamı orjinal vadi dizisinde.Pusu vs filler gibi birşey zaten.

Tamamen doğru bir bakış açısı geçenlerde gördüm bende.Ekşide bu yazının tartışıldığı başlıkta güzel şeyler yazılmış devamı da var.Tapınakçılar Polat’a sana ne diyelim diye şeceresini dökmüşlerdi zaten.Bildiğin kullandılar adamı orjinal vadi dizisinde.Pusu vs filler gibi birşey zaten.
Bir yerden sonrası boş zaten, herkes her şeyi biliyor, herkes çok güçlü bu konsey falan sakızına top oynayan çocuk kıvamında :oleyo2:

Bir yerden sonrası boş zaten, herkes her şeyi biliyor, herkes çok güçlü bu konsey falan sakızına top oynayan çocuk kıvamında :oleyo2:
Pusu sadece başları izlemiştim İskender Büyük seviyordum eskiden konuşmasını taklit ediyordum ahahaha.Polatım diyişi çok orjinaldi :D yoksa dizinin fanı değildim.Aslında orjinal diziyi de yarım yamalak netten izlemiştim galiba.Yayınlandığı zamanlar sokaklar boşalıyormuş o saatte vay be etkiye bak.:oleyo2:

Bu Kurtlar Vadisi bu forumda övülecek kadar iyi dizi mi ya ? Osman Sınav yapımlarını çok severim; ama bu diziyi pusu olarak izledim. Aşırı cringe olmuştum. Önerecek olanınız varsa, nereye kadar izleyeyim ?

Bu Kurtlar Vadisi bu forumda övülecek kadar iyi dizi mi ya ? Osman Sınav yapımlarını çok severim; ama bu diziyi pusu olarak izledim. Aşırı cringe olmuştum. Önerecek olanınız varsa, nereye kadar izleyeyim ?
Kurtlar vadisini izle işte iki sezon mu ne, pusuya geçince izleme. İlk 55. bölüm en iyisi zamanı. Dizi o zamanlar bir saatlik olduğu için uzun uzadıya değil akıcı.

4 sezonmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık