Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Süleyman Çakır gibisi yoktur Polat dahil

Ben en çok onu savıyorsunuz diye onunla kıyasladım

O kadarda abartmayın
Yok ya polatı kim sevsin hayvan gibi plot armor var. Bir de Çakır onun yüzünden öldü zaten. Savaş başlatıp ortalığı bulandırmak için Metin'in kelleyi kesti faturası Çakır'a patladı.

Benim bu dizide tek sıkıntım Baronu bir ayağı çukurdayken görmemiz.

Dizide o kadar övüldü adam şöyle güçlü böyle güçlü diye bir haltı beceremedi. Yaptığı tek şey Mit'in iki numaralı adamını devletin bir başka istihbarat kuruluşunun elinde esirken öldürmeyi başarması. O da çok küçük bir şeydi. Amca'yı öldüren keşke Baron olsaydı.

Abartmaktan çok kendi görüşümü söyledim.Zaten çoğu dizi , film, mangada yan karakterler daha çok ilgimi çekmiştir.
Ben de öyleyim şekil a 'da görüldüğü gibi :D
Yok ya polatı kim sevsin hayvan gibi plot armor var. Bir de Çakır onun yüzünden öldü zaten. Savaş başlatıp ortalığı bulandırmak için Metin'in kelleyi kesti faturası Çakır'a patladı.
He yav evi roketlediler milletin parçası bulunamadı adamın yüzü yandı sadece gerçi o da ayıp olmasın diye kendi sarmıştır kesin :D

Polat'ın gerçek kimliğini bilen üçüncü kişi kimdi, hep merak etmişimdir. Aslan sadece kendisinin bildiğini söylüyordu, ama kendisinden başka bilen en az bir kişi daha vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık