Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
İlk defa seyrettim kv ilk 97 bölüm gerçekten çok da fena bir dizi değilmiş. Hoşuma gitti. Eskiden izleyicilerinden tiksindiğim için sevmezdim ama aynı kitlenin kendini pokemon zannedip camdan atma kapasitesi de olduğu için çok da diziyi suçlamamak lazım. Kvp kötü filmleri çok kötü ama kv izlenir.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Çakır'ın kardeşi şap şap şap Deep Turkish yüzünden bu efsane dizi gözümde mizah şöleni.

Çakır ölene kadar ki bölümlerde diyaloglar iyi babalar ise ağırlığını koymuş gidiyordu.Bi zaman sonra hüsrev ağa karı gibi trip atmaya başladı Laz ziya uçan sineğe bile ben laz ziyaaayım diye tehditler savurmaya başladı eski bölümlerde asiye türküsünün bi olayı vardı sonra her olaya asiye türküsüyle giris yaptı.

Bunlar bi yana Kurtlar Vadisi'nin çöküşünü hazırlayan asıl olay Mehmet Karahanlı'nın senaristlerce yönetilememesi oldu. O ağır o dimdik duran o asil adam yerine bebe polatın arkasına sığınan herseyden korkan aile babası modunu açan iğrenç bi insan oldu.
Ben zaten 77 bölümde bıraktım sırf bu karahanlı yüzden.Sonra sıkılntıdan 8 ay sonra izledim. Pusu daha iyi valla .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık