Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kültür Sanatta Niçin Geriyiz?

İnsan hayatı kullandığı dil etrafında algılar. Özellikle düşünce dünyası ana dil etrafında gelişir. Yani en azından bazı teoriler böyle diyor :D. Ana dil eğitiminde istediğimiz noktada değiliz. Yazılı ve sözlü kültür konusunda ileri gitmek istiyorsak ana dil eğitiminde daha başarılı olmak zorundayız.

Kanunî Sultan Süleyman Fransua'ya yazdığı bir mektubu vardı, sen ki bilmem ne valisi ben ise dünya hükümdarı diye.

İşte o Fransua College de France'ın kurucusu. 16. yüzyıldan bugüne bilim üretiyor.

Şimdi hangi imparator daha muhteşem?

Cevap Osmanlı'dır.

İtiraf ediyorum benim yüzümden ✋.

Kafası rahat insan sanatsal faaliyetlere vakit ayırır. Ben şahsen gündelik hayatın gerektirdiği sorumlulukları tamamlayamadan rahat kafayla çizim yapamıyorum. İş güç arasında çizmeyi denersem ortaya eciş bücüş şeyler ortaya çıkıyor. Sebebi belli...

Kanunî Sultan Süleyman Fransua'ya yazdığı bir mektubu vardı, sen ki bilmem ne valisi ben ise dünya hükümdarı diye.

İşte o Fransua College de France'ın kurucusu. 16. yüzyıldan bugüne bilim üretiyor.

Şimdi hangi imparator daha muhteşem?

Cevap Osmanlı'dır.
Kanuni daha muhteşem. Vallahi bizim kadar kendi atalarını yeren bir topluluk daha yoktur yav. Sorunu hep onlarda görelim bizde hiç sorun yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık