Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan'ın One Piece Tier List'i

Kaido o zamanlar yc1, Amiral eder mi ? Umarım bu soru ciddi değildir. Oden hile hurda olmasa yeniyordu. Offguard kaldı da yenildi. Karakterlerin kendisini koyduğu yer belli. Luffy ilk zarar vermeyi başardığında Xebec, Roger, Wb, Shanks'ın yanında görüyor Odeni.

Dressrosa Zoro'nun slashine patinaj çeken Fujitor amiral ediyor. Meyve yemeden önce amiral seçilen Fujitora amiral ediyor. Zoro'nun yc1+ seviyeyken Odenin enma'sını rahat kontrol edemediği bir ortamda Oden'i abartılıyor demek saçma.. mangakanın koyduğu yer belli adamı.
Adamı koyduğu moyduğu bir yer yok. Oden serinin en büyük retconudur. Sırf karakteri güçlü ve önemli göstermek için yerini abarttıkça abarttı. Hatta çevresindekileri de bu şekilde abarttı bu sayede wano arcı rezil oldu. Benim sorum şu Moriah, kaido'ya saldırmış değil mi, kaido wano'yu ele geçirdikten sonra. Luffy bu adamı gücü y3 etmez iken patlattı. Moriah, kaido seviyesi adamdır demiyorum ama moriah yc4 seviyesi olup da ve tayfadan olmadığı da yani acayip güçlendirme almayacağı da ortada iken gidip de amiral, yonkou seviyesindeki adama saldırmaz, saldırsa canlı çıkmaz. Kaido'nun oradaki seviyesi yc1 ya da yc1+'dır. Oden de kesinlikle ve kesinlikle yc1 üstü karakter etmez.
O silüet meselesine de geçelim o tamamen hype işi bu bir. Bir ikincisi enma'yı rahatlıkla kontrol ediyor adam uçuk diyorsun. E zoro, ryuma'nın kılıcı shusiu ile epey takıldı bu mantığa göre ryuma oden'den güçsüz çıkar zira kılıcı enma'ya göre hiçbirşey.

Neden saçma? Kaido'yu öldürebilirdi orada belkide. 20 yıl önceki Kaido şimdikinden güçsüz de olsa Yc1 seviyesinden yüksektir. Ayrıca zirve WB tarafından gücü övülen, onunla kılıç çarpıştırabilen bir adam Oden. Listede ki yerinin saçma olduğunu düşünmüyorum.
WB kılıç demişsin de wb, kılıç ekibinden değil yani adam kılıcı var onla da arada vuruyor diye kılıç ustası değil meyvesi alamet-i farikası adamın. Kaido'ya moriah denilen çöpün saldırmasını ve canlı çıkmasından durum gayet anlaşılabilir.

Jozu, Perospero'dan alt tier'da ve o tierın adı da Shibukai lvl :d baya leş atmışsın başarılarının devamını dilerim. Kınlar ve Crocodile, Oven'dan güçsüzmüş :d
Baya düşünmeden hızlı yaptım hatalarım olabilir ancak hakisiz Luffyden dayak yiyen birini bir Yonko’nun 5.adamından güçlü ve ya eşit seviyede olacağını düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık