Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan'ın One Piece Tier List'i

Buna benzer çıkartırsak çok üzücü senin mi liste bilmiyorum seninse özür dilerim. Garp ile Sabo aynı sırada.
Weevil hakkında net veri yokken Garp, Borsalino, Sengoku, Sakazuki ile aynı sırada. Ölmeden Teach'e yarım atan Newgate Teachle aynı sırada
ACE A+ HDODKDNXJIXJSNDM
Adam o kadar güzel bir şey yazmış ki cümleden sonra koyduğu ifadeye elimin tersiyle vurup sen sektör git buradan ortamı bozuyorsun diyesim geldi. Bu yapılsın seksi olur.
Eline sağlık.Yalnız mesela A'nın kendi içinde sıralaması var mı? Mesela en soldaki en güçlü diye , yoksa rastgele mi koydun?
Ohooo 100 tane satır mı yapalım arkadaş? Listenin tamamı soldan sağa sıralamalı, o yüzden aynı tier'da diye denkler anlamı çıkmıyor. Her bir tier'ı daha geniş düşünün, bunun 3 katı kadar daha aşağıya uzaması kimseyi mutlu etmeyecek.

Ayrıca hemen Yonko ile Amiral seviyelerine bakıp yargı dağıtıyorsunuz, tepedeki karakterleri mi yarıştırmak mesele? Orada timeskip sonrası koca bir denge tutturmaya çalışmışız. Kırıldım.

Ohooo 100 tane satır mı yapalım arkadaş? Listenin tamamı soldan sağa sıralamalı, o yüzden aynı tier'da diye denkler anlamı çıkmıyor. Her bir tier'ı daha geniş düşünün, bunun 3 katı kadar daha aşağıya uzaması kimseyi mutlu etmeyecek.

Ayrıca hemen Yonko ile Amiral seviyelerine bakıp yargı dağıtıyorsunuz, tepedeki karakterleri mi yarıştırmak mesele? Orada timeskip sonrası koca bir denge tutturmaya çalışmışız. Kırıldım.
Dostum çok basit 100 tane karakteri sıralama. Tadında karakter olsun listende. Hak edeni hak ettiği yere koy yeter.

@Dattebayo..! Garp'ın güncel hali değerlendirmede, yaşayan tüm karakterlerin güncel versiyonları geçerli. Ölenlerin de okuyucuya en son hangi dönemi yansımışsa o.

Dostum çok basit 100 tane karakteri sıralama. Tadında karakter olsun listende. Hak edeni hak ettiği yere koy yeter.
Keyfi nerede o zaman? Bu liste obsesyonunun dibine vurmayı seviyorum ben. Zirvedeki üç beş karakteri koymanın bir keyfi yok.

@Dattebayo..! Garp'ın güncel hali değerlendirmede, yaşayan tüm karakterlerin güncel versiyonları geçerli. Ölenlerin de okuyucuya en son hangi dönemi yansımışsa o.

Keyfi nerede o zaman? Bu liste obsesyonunun dibine vurmayı seviyorum ben. Zirvedeki üç beş karakteri koymanın bir keyfi yok.
Ha o zaman bir tık kabul edilebilir. Bende Prime halleri sandım diyorum. Rayleigh Issho falan yan yana normal şartlarda Kara Kralın Kılıcının getir götürünü yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık