Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan'daki Oda nefreti

Nefret değil de eleştriliyor. Kaç sene olmuş seri başlayalı, aynı şeyleri övmek yerine hoşumuza gitmeyen şeyleri belirtiyoruz artık :(
Bu adamlar korsan ama kaç kere deniz üstünde savaştılar? Bir Arcta deniz üstünde geçsin. Hep ada hep ada. Ben en çok bu durumu eleştiriyorum.
Sanki bunun için gemide toplardan güçlü adamlar var nasıl yapacağım bilmiyorum tarzında bir şey demişti. Tamamen uyduruyor da olabilirim tabii

Yalnız şu yanlışı da düzeltmek isterim, konuyla pek alakası yok ama. Goda'ya biz de para kazandırıyoruz. Siz o adamın sadece manga satışından ve anime anlaşmasından mı para kazandığını zannediyorsunuz? Serinin global endeksini oluşturan belki de Türkiye de ki tek adam akıllı sosyal platform biziz. Bu adamın sponsorları var, cardı var, curdu var o yüzden "siz para kazandırmıyorsunuz" demek doğru olmaz. Belki cebine al sana 20 TL harçlık demiyoruz ama az da olsa ufacıkta olsa bir payımız var.
En kötü ücretsiz reklamı yapılıyor burada ve satın almayacak kişilerin bile kafasına satın alma fikri yerleşiyor.

Şimdi kendi adıma konuşayım. Gelmişim 28, 29 yaşıma, bu seriden aksiyon dövüş dışında bir beklentim yok. E. Oda bu seriye hikaye yazıp bir şey anlatıyorda beni sarmıyor. Çünkü ben adını 20 bölüm sonra unutacağım adama sayfalarca panel çizilmesini sevmiyorum. O yüzden E. Odayı da sevmiyorum.
Kesinlikle. Wano'daki çogu karakteri çoğunluk hatırlamaz. 5 yıl kaldı derken çizilmesi gereken karakterler, olaylar bunlar değil.

Tabiki eleştiricez. Seriyi çöp etti. Biz OP gibi bir seriyi sevdiğimiz için kızıyoruz. Şuan OP'yi öncesinde hayranlık derecesinde sevmesem şuan bırakırdım. Aralara birşey demiyorum kolay değil zaten manga yapmak ama seri içindeki tutarsızlıklar mahfetti.

Para kazandırmıyoruz nasıl eleştirelim diyenlere gelince; Ben Op'yi Cilt olarak almış biriyim. Ben para kazandırıyorum yani. Biz eleştirmicez de kim eleştiricek başka ?

Biraz birbirimizi fazla gazlamamızla da alakalı, bizi rahatsız eden ufak bir şeyi buraya yazıp birbirimizi doldurarak iyice o şeyden nefret eder hâle geliyoruz. Bu da bu sene normalden az chapter çıkması ile alakalı, forumda saracak şey arıyoruz chapter gelmeyince

Eleştiriyi nefrete endeksliyorsun ya da nefret yok falan diyorsanız ya cidden yazılanları gözden kaçırıyorsunuz ya da benimle dalga geçiyorsunuz. Bir argüman sunma gereği de duymadım çünkü sizin fikrinizi soruyorum, eleştiri = nefret gibi önermeler yaptığımı öne sürerek laflarımı çarpıtıyorsunuz. Arkadaşımın mesajına attığım emojiden dolayı da üyeleri küçümsüyor olmuşum :)
Meğer ne mantıklı eleştiriler yapılıyormuş Oda'ya diyalektik, mantık falan girmiş işin içine. Ben de hep spoiler sayfasında bölüm gelmeyecek diye Oda'ya 10 sayfa "hep yatıyor bu adam" mesajlarını görmüşüm, pardon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık