Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım:
-Aksatmadan disiplinli bir şekilde spor yapmaya devam ederek hedeflediğim vücuda ulaşırım.
-3 boyutlu modelleme konusunda kendimi yeterince geliştiririm ve sağlam bir oyun stüdyosunda güzel bir işe girerim. (Tercihen Japonya'da)
-Sevgilimle işler yolunda gitmeye devam eder. (Şu an 7. aydayız)
-Ailemden ve kedilerimden hiçbirini kaybetmem.
-Yatırımlarım değerlenir.
-Herhangi bir sağlık sorunu yaşamam. (En önemlisi bu, çünkü çok çektim şu 22 yaşıma kadar.)

Bu bireysel dilek ve hedeflerin yanı sıra bi de erken seçim falan olsa ve ülkem biraz olsun iyiye gitse mutlu olurum.

Tüm KorsanFan ailesine mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir 2022 diliyorum :sapkali:
Mayıs'ta Japonya'ya geldiğim için birçok planımı 10 ay ileriye ertelediğim bir sene oldu.
-Sporu mayıs ayına kadar devam ettirebildim, hedefimden çok uzağım. Mart'ta Türkiye'ye döndüğüm gibi tam gaz devam.
-Modellemede baya geliştim ve gelişmeye devam ediyorum, henüz iş yok, çünkü mezuniyetimi 2023 Haziran'a erteledim. (Artık Japonya istemiyorum, en azından başlangıcı Tr'de yapmak istiyorum.)
-Sevgilimle işler yolunda gitmeye devam ediyor.
-Şükür kimseyi kaybetmedim.
-Ethereum kaybettirdi, altın ve euro kazandırdı :p
-Ciddi bi sıkıntı yaşamadım, sadece sürekli ishal oldum nedense :D

Ülkenin hali malumunuz...

@Mihawk Hatırlatma için teşekkürler.

Umarim derece yapip istedigim bölüme girebilirim. Insallah ailemin de sagliginda sikinti olmaz... tarih .31.12.21
Bunu yazdıktan 3 gün sonra ablam beyin tümörü oldu. 3 gün öncede kaybettim. Ey hayat... Ne acımasızsın... İnşallah 2023 de kimseyi kaybetmem. Ailemin ve benim sağlığım yerinde olur. Rabbim sabır ve dayanma gücü verir inşallah 28.12.2022

Son düzenleme:
Bunu yazdıktan 3 gün sonra ablam beyin tümörü oldu. 3 gün öncede kaybettim. Ey hayat... Ne acımasızsın... İnşallah 2023 de kimseyi kaybetmem. Ailemin ve benim sağlığım yerinde olur. Rabbim sabır ve dayanma gücü verir inşallah 28.12.2022
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
“Onlar; başlarına bir musibet gelince, Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah'a aitiz ve şüphesiz O'na döneceğiz, derler.”

Son düzenleme:
Direk yazmak yerine kendime hatırlatıcı kelimeler yazayım bakayım seneye ne kadar gelişmiş olucam.
-İyi çiz
-İyi yaz
-İyi çalış(ders)
Tüm arkadaşlara hedeflerinde başarılar diliyorum.
+Seneye bu gün bunu okuyacak olan ben umarım üniversite kazanamasan bile matematik çalışmayı bırakmazsın.
Çizimi geliştirmeye devam.
Yazacak zamanım yok ama tasarlamaya devam ediyorum.
Okuldan memnunum.
Matematik çalışmaya devam hala kötüyüm. 😁
Genel olarak memnunum, yatmaktan sıkılmıştım 2 yıl dolu dolu ama yorucu olaacak gibi hissediyorum. 2024 kapsülü olursa görüşmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık