Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hoşuma gitmedi kamp bas iyi olan çıksın :good:
Yarınki maçta antrenman kampı yapsam da turu geçemeyeceğimin farkındayım. Oyun çok fazla mekaniği olan bir oyun değil. Bu yüzden sen 9 kişi kalmadığın sürece turu geçeceksin. Çok basit bir mantık bu ve maçlar oynanırken oyuna müdahale etme şansım olmadığı için de kasmam o kadar. İlk maçta 10 kişi kaldın ve yenemedim, şimdi mi yeneceğim?

Ayrıca 5-3-2 ya da 5-3-1-1 çıkacağım maça ama yaklaşık 15 yıllık online futbol menajerlik kariyerimde daha önce hiç yapmadığım bir taktik yapacağım. Mucizevi bir taktikle turu geçmek değil amacım yanlış anlaşılmasın. Bakalım ne olacak diye merak ediyorum.

Sen kampa götüreceksen götür takımını. Sırf ben götürmeyeceğim diye götürmemezlik etme.

Yarınki maçta antrenman kampı yapsam da turu geçemeyeceğimin farkındayım. Oyun çok fazla mekaniği olan bir oyun değil. Bu yüzden sen 9 kişi kalmadığın sürece turu geçeceksin. Çok basit bir mantık bu ve maçlar oynanırken oyuna müdahale etme şansım olmadığı için de kasmam o kadar. İlk maçta 10 kişi kaldın ve yenemedim, şimdi mi yeneceğim?

Ayrıca 5-3-2 ya da 5-3-1-1 çıkacağım maça ama yaklaşık 15 yıllık online futbol menajerlik kariyerimde daha önce hiç yapmadığım bir taktik yapacağım. Mucizevi bir taktikle turu geçmek değil amacım yanlış anlaşılmasın. Bakalım ne olacak diye merak ediyorum.

Sen kampa götüreceksen götür takımını. Sırf ben götürmeyeceğim diye götürmemezlik etme.
Sahur vakti aklıma geldi. Ajax'a beşli oynattım, bu keyif bana yeter dedikten sonra rövanş maçına 5'li defansla çıkarsam kendimle çelişirim. 4-5-1'e çevireceğim taktiği. Sonra laf olmasın :)

Coin basam para basam 1.olam şampiyon olam sonra hava atam. Bu kadar ciddiye alınacak bir oyun değil. 1. Olunca milyon dolarlar kazanmayacaksınız. Boşa OSM ye para kazandırıyorsunuz. Keşke bu kadar kasmasanız. Pay2winlerden nefret ediyorum...

@Will of D. La son dakikalarda taktik mi değiştin . :D

En son baktım 4-3-3 oynuyordun bakmadım son saatlerde hiç o yüzden. Atak oynayacam falan deyince dedi mheralde 4-3-3 oynayacak.
Counter taktik yedim gibi olmuş. Kazanmışım ama yetmedi, sağlık olsun. İnsan bir haber eder... :D

Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın...

Tebrikler @GeorgeRMartin
Teşekkürler dostum keşke kullansaydın sonuna kadar zorlasaydın kampı falan oyun gelişmiş bir oyun değil zaten basitliği sayesinde oynayabiliyoruz yoksa kimin zamanı olacak fm gibi bi online oyunda da ilgilenebilecek ama saygı duyuyorum.
@Phoenix Marco Benim OSMde yılların birikimi coinlerim var doğrudur ama osm'ye para basarak almadım başka bir oyunda şu levele gel şu kadar coin gibi görevlerden çok aldım bi defa karşı koyamadım bir başka oyunda oyun içi alım yapınca osm 18.000 coin veriyordu girdim oyunda 3 ya da 5 levele çıktım şartlardan biri oydu sonra en düşük oyun içi alımı yaptım 25 lira falandı normalde osm dena lmaya kalksam aynı miktar için 250 lira falan vermem gerekirdi o dönem neyse coin kapatılabilir oyun kurarken buna dikkat edilirse benim gibi coin kodomanları faydalanmaz kanun açıklarından :ehe:
@Sir Crocodile ben dedim sana az çakal değildir o dikkat et diye :D

Teşekkürler dostum keşke kullansaydın sonuna kadar zorlasaydın kampı falan oyun gelişmiş bir oyun değil zaten basitliği sayesinde oynayabiliyoruz yoksa kimin zamanı olacak fm gibi bi online oyunda da ilgilenebilecek ama saygı duyuyorum.
@Phoenix Marco Benim OSMde yılların birikimi coinlerim var doğrudur ama osm'ye para basarak almadım başka bir oyunda şu levele gel şu kadar coin gibi görevlerden çok aldım bi defa karşı koyamadım bir başka oyunda oyun içi alım yapınca osm 18.000 coin veriyordu girdim oyunda 3 ya da 5 levele çıktım şartlardan biri oydu sonra en düşük oyun içi alımı yaptım 25 lira falandı normalde osm dena lmaya kalksam aynı miktar için 250 lira falan vermem gerekirdi o dönem neyse coin kapatılabilir oyun kurarken buna dikkat edilirse benim gibi coin kodomanları faydalanmaz kanun açıklarından :ehe:
@Sir Crocodile ben dedim sana az çakal değildir o dikkat et diye :D
Yok la açık oynadık zaten gizli antreman falan yoktu ama maç başlamadan 2 saat önce falan bakabildim.
Baktım 4-3-3 oynuyordu, dün de dedi atak falan oynayacam diye heralde dedim böyle oynayacak. 4-4-2 B'ye dönmüş sonra benim taktik yalan oldu... :S
Göreydim 3-4-3 ile çıkardım da neyse sağlık olsun. Artık son dakikalarda bakmak gerecek bazı kişiler için... @Will of D. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık