Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Mücadeleleri

Yeni video geldi. Bu bölümde @Allen ve @Skywalker karşı karşıya.
O günün buhranıyla pek bir şey yazmak istememiştim.

Öncelikle teşekkür ederim, tam da anlaştığımız gibi bağlamışsın neticeyi :good:

İşin şakası bir yana olay standart bir vs gibi giderken sonlardaki üyelik sayısı mevzusuyla beni kopardın :flaugh: Ne demek istedi diye düşünmeme ayrı güldüm ne demek istediğine ayrı :hhh:Başarılarının devamını diler, daha zorlu rakipleri karşıma çıkarmanı temenni ederim. O neydi ya :artiz:

İşin şakası bir yana olay standart bir vs gibi giderken sonlardaki üyelik sayısı mevzusuyla beni kopardın :flaugh: Ne demek istedi diye düşünmeme ayrı güldüm ne demek istediğine ayrı :hhh:Başarılarının devamını diler, daha zorlu rakipleri karşıma çıkarmanı temenni ederim. O neydi ya :artiz:

Rica ederim önemli değil. Videonun vurucu yeri üyelik sayısı oldu. Yeni vs çalışmasına da başladım. Yalnız aramızda anlaşma olmadı şimdi milletin kafasını karıştırma. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık