Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan Kapansa One Piece Okumaya Devam Eder Miydiniz

KorsanFan kapansa One Piece okumaya devam eder miydiniz

• Kullanılan toplam oy
    222
Anlamsız bir anket olmuş. One Piece öyle böyle bin küsür bölüme sahip uzun soluklu bir manga. Burası kapansa da çoğu kişi okumaya devam edecektir. Sadece sadece hiçbir yerde muhabbet ortamı olmaz buradaki gibi.

Ben seriyi çevirdiğim için mecburen devam ederdim, ama burada olduğu gibi kafa yormazdım.
Ben Wano arc'ın başlarında seriyi bırakmıştım mesela. Gerçekten bir sene de dönüp bakmadım. Sonra acaba forum ne alemde diye girip arada genel sohbete falan bakarken tekrardan kendimi One Piece'e başlamış olarak buldum.

Yılların alışkanlığı var. Elbette millet düzenli takip etmese bile önemli bölümlere bakacaktır. Ama buna ne kadar One Piece'i takip etmek derim ben ondan emin değilim.

One Piece bence düzenli takip edilecek bir eser değil.

Herhalde bunu 737373 kere söylemişimdir ama hazır konusu buyken burada da ifade edeyim, ben Dressrossa'yı güncel takip ettim ve seriden koptum. Ama sonra baştan okuduğumda Dressrossa en sevdiğim arclardan birisi haline geldi.

Neyse yani biriktirip arc arc okumak normalde daha zevkli. Ama bir yandan çıkan bölümler ve seri hakkında konuşabileceğin bir toplulukla beraber takip etmenin de ayrı bir zevki var.

One Piece bence düzenli takip edilecek bir eser değil.

Herhalde bunu 737373 kere söylemişimdir ama hazır konusu buyken burada da ifade edeyim, ben Dressrossa'yı güncel takip ettim ve seriden koptum. Ama sonra baştan okuduğumda Dressrossa en sevdiğim arclardan birisi haline geldi.

Neyse yani biriktirip arc arc okumak normalde daha zevkli. Ama bir yandan çıkan bölümler ve seri hakkında konuşabileceğin bir toplulukla beraber takip etmenin de ayrı bir zevki var.
One Piece kesinlikle haftalık okumayınca çok daha fazla zevk veren bir seri katılıyorum.

One Piece kesinlikle haftalık okumayınca çok daha fazla zevk veren bir seri katılıyorum.
Ya bir de burada ıncığını cıncığını imceleme meselesi de bunda etken oluyor biraz. Normalde üstünde durmayacağomız şeyler uğruna seri bıraktıracak kadar önemli hale geliyor.

Mesela Oden'in dirildiğü bölüm. Güncrl okumsak 2 sn sonra olayo anlayacağız zaten.

Ama durum öyle olmayonca forumda 2 hafta isyan çıktı. Sonra dirilmesinin fake olduğu anlaşılsa da gene de beğenilmedi 10 saat ucız yazarlık dendi.ki ben bile yaptım o tür eleştirileri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık