Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Ulan o kadar laf ettim o konuda ban yiyene kadar göbeğim çatladı bana sinirlenseydin ya beraber banlanırdık hem Gs'li adamsın yani :artiz:
Karşılıklı konuştuğum insanlara çok zor sinirlenirim. Gs'li futbolculara hocaya Ali koç'a bide İsmail Kartal'ın oğluna salladım baya ondan kelle gitti. Caps paylaştığım twitter hesabımdan attığım son videoya bak az kalsın bunu atıcaktım siteye kendimi son anda frenledim.

Karşılıklı konuştuğum insanlara çok zor sinirlenirim. Gs'li futbolculara hocaya Ali koç'a bide İsmail Kartal'ın oğluna salladım baya ondan kelle gitti. Caps paylaştığım twitter hesabımdan attığım son videoya bak az kalsın bunu atıcaktım siteye kendimi son anda frenledim.
Bakayım.

Edit: Fazla ağır olmuş Reis direkt adamlara sövseydin keşke ama müzik güzeldi.

Bu futbol konusundan ban yiyenlerin banı diğer konu açılana kadar sabit kalıcak diye kural vardı. Yani konu 1000 sayfa olana kadar sürücek. Haklı ban biraz sinirlenmiştim.
Ben burda takılıyorum rehabilitasyon gibi futbolda olsam büyük ihtimal bende banlanırım herhalde orası tam kaos ortamı :D Bu memlekette futbol ve siyaset konuşulmaz.Biz boşuna mı bu konudayız babayiğit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık