Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

ama gerçekte olan:
Karşılarındaki kadroya bakınca amiralciler olsa olsa üçlünün peşine düştüğü hobbit çalan bir avuç uruk hai olur, onlar da aramaki fanı bir grup orc yüzünden yitip gider :)
Benim kaş güzeli morfyddçimi öyle sıradan bir orc yapmaya nasıl cüret edersiniz :mincika::artiz:

@Sir Crocodile Croco fanları insan içine çıkamıyor artık senin yüzünden :(

Yahu bırak sende şimdi, onların bahanesi ben olmuşum. Crocodile konusunda dediğim herşey de haklı çıktım. Sen bile Crocodile fanı olarak bu adamı bir aralar ciddi ciddi "zayıf" diye nitelendirdin şu forum sebebiyle. Şimdi ne oldu?

"Crocodile'ı ciddiye almadılar len" diyenler bugün patlayınca "Çaycı" diye kendini avutur oldular. Başka bir şey demeye gerek yok bu konuda...

Yahu bırak sende şimdi, onların bahanesi ben olmuşum. Crocodile konusunda dediğim herşey de haklı çıktım. Sen bile Crocodile fanı olarak bu adamı bir aralar ciddi ciddi "zayıf" diye nitelendirdin şu forum sebebiyle. Şimdi ne oldu?

"Crocodile'ı ciddiye almadılar len" diyenler bugün patlayınca "Çaycı" diye kendini avutur oldular. Başka bir şey demeye gerek yok bu konuda...
Üzerinden ekmek yemek moda olmuş olum bereketli çarsın takılma artık bunlara zamanla azalarak biter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık