Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Ailesi Üye Yaşları

Pardon, yaş kaçtı?

• 35+

Kullanılan: 6 2.0%
  • 30-34

Kullanılan: 19 6.4%
  • 28-30

Kullanılan: 34 11.4%
  • 25-27

Kullanılan: 75 25.1%
  • 22-24

Kullanılan: 76 25.4%
  • 19-21

Kullanılan: 53 17.7%
  • 16-18

Kullanılan: 28 9.4%
  • 13-15

Kullanılan: 4 1.3%
  • 12-

Kullanılan: 4 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    299
Son zamanlar zaten yaşı takar oldum.Kendimi 17-18 hissediyorum.Ama bakınca da şöyle yılların beni yaşlandırdığını hissediyorum.Hayatımda yaşadığım sıkıntı günlerin geride kaldığını görünce o yıllar benim için olmadığından herhalde 17-18 hissettiğimi düşünüyorum.Sonra da o yaştakilerin düşünce tarzlarına baktığımda çok çocukca geldiğini fark ediyorum.Sonra da bir bakmışım One Piece yeni bölümü var.Amaaan deyip tekrar önüme bakıyorum.

Bir ara yine böyle bir konu açılmıştı. Dalgnlıkla ilk sayfayı okudum yazan arkadaşlara baktım bir an duraksadım 21 23 falan, sonradan kendi kendime " bu arkadaşların benim yaş çivarlarında olması lazım bi terslik var" Sonradan mesajların giriş tarihine bakında jeton düştü tabi :D Benimde yaş 26, akranların olması iyi oluyor, heleki ince espiriler ortada dolaştığında. Ek olrak ONE PİECE her yaşta izlenir.

[QUOTE=" Ek olrak ONE PİECE her yaşta izlenir.[/QUOTE]
Bu konuda sana katılıyorum.One Piece +8 olmak üzere herkese hitap ediyor.Oda şiddet içerikli olması yüzünden.

Ben gencim yav 21 :D,güzel bir yaştayım okulu bitirip güzel şeyler yapmayı planlıyorum.15,16 yaşlarında başlamıştım forum işlerine ne saçma yorumlar yapıyormuşum ozamanlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık