Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüş Turnuvası

Turnuvayı kazanan kim olur ?

• Vista

Kullanılan: 4 5.6%
  • Urouge

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 9 12.7%
  • Jinbei

Kullanılan: 1 1.4%
  • Caesar Clown

• Rob Lucci

• Basil Hawkins

• Trafalgar Law

Kullanılan: 3 4.2%
  • Bartholomew Kuma

Kullanılan: 31 43.7%
  • X Drake

• Vergo

• Magellan

Kullanılan: 21 29.6%

• Kullanılan toplam oy
    71
Jinbei, cc, Magellan. Hatta bunun olabilmesi için cc nin luffyle yaptığı gibi hepsini havasız bırakması gerek, Magellan uyanış ve herkes zehirlenir, kuma falan hikaye. Bitek jinbeinin grubuna yorum yapmıyorum oda içimden geldiği için alır dedim zaten.

Yakın isimler konulmuş konuyu çok sevdim.O yazılan süpernovalardan en son kalan kişi law olur. Çünkü adam her ne kadar bana göre güç olarak Kid veya Urouge değilsede çok zeki elemn ve op bir meyvesi var.Vergo ve CC haşat.Kumada Jimbeiden daha güçlü. Her neyse Magellan alır ya uzatmıcam :D
Orada karanlık meyveli BByi yenebilecek karakter yok.Magellan ise resmen, geçerken aldı satrançtaki piyon kuralı gibi.

Kid vistanin kilicini ceker diyen arkadaslar o zaman kid vs mihawkta kid mihawkin kilicini ceksin yensin mihawki ne basit oldu degil mi vistada zaten kilicimi cek kid diye salcakti kiliclari :hhh:

Lucci'nin iki yıl önceki hali zayıf kaçar buraya. Vergo'yu da çorba yaparlar. Kid'ten bir beklentim var. Ama Kuma çok tehlikeli duruyor. Onun dışında Magellan.

Bu adam İvankov, Jinbei, Luffy, Crocodile'ın içinde bulunduğu grubu kaçıracak kadar güçlüydü. En ağır basan isim Magellan.

Bana iki sene önceki bu takımı ki bahsettiğim takım İvankov+Jinbei+Luffy+Crocodile+ 5.Kat Korsanlar+ İnazuma+ Buggy ve sayamadığım bir çok ismi bu gruptan kaçırtabilecek bir isim verin Magellan dışında?

B grubu çok zayıf kalmış A ve C grubuna nazaran. A grubunda vista ayakta kalır. C grubunda kuma kalır. Sonra vista ve kuma arasında final dövüşü olur. Oyum vistaya.

Kuma gereksiz şişiriliyor.
İvankovun buna ayar vermesi nedense göz önüne alınmıyor.

Şundan dolayı da olabilir.Kuma amiral seviyesi görüldüğü için-bir ara- amiralden tek yiyen ivanın Kumaya ayar vermesi bilerek es geçiliyor.

C grubu ölüm diyorsunuz da A grubuna bir bakın.Yonkou 3.adamı ve yonkou 4. Adamını almış birisi var.Bir tanesi yonkou uçuruyor diğeri ise doğuşan kral potansiyelli :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık