Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Nedense çoğu shounende böyle küçük, ezik korkak ama ana karakterle bir şekilde iyi arkadaş olmayı başarmış, ana karakter fanı olan birisi vardır. Narutoda şu Hokage torunu, Torikodaki şu Komatsu mu ne o, Shaman Kingde de türevi vardı. Bu karakterlerin seriyi okuysn Japon bebelere hitap etmesi için konulduğunu düşünürüm. Süper güçleri ve karakterleri olan kişilerin yanındaki bunu hayranlıkla izleyen bebe.

Ama bu bebeket zamanla gelişmezler. Arada güçlü olmalıyım falan diye nutuk atsalar da genelde hep aynıdırlar.

Ama Coby farklı olarak güçlendi ve gelişti. Shici avlayacak aslanım.

Sırf yanlış zamanda yanlış yerde balık tutup korsan olmaya zorlanan ve doğru zamanda doğru yerde olup sırf luffynin yüzü suyu hürmetine amiral olacak adam.
E ona bakılırsa tüm tayfa aynı şekilde olmuyormu
-Zoro, Luffy onu kurtarmasaydı Morgan tarafından idam edilirdi.
-Nami, Arlong'dan kurtulamayacaktı
-Usoop, Kuro tarafondan öldürülecekti.
-Sanji ya Baratie'den hiç ayrılmayacaktı yada Don Krieg onu öldürecekti.
-Chopper, Wapol tarafından avlanırdı.
-Robin eninde sonunda ya Hükümet tarafından yakalanır yada Crocodile'ın elinde ölürdü.
-Franky ya İmpel Down'da işkence edilir ya öldürülürdü.
-Brook gölgesiz bir şekildi O sisin içinde gölgesiz vetek başına yaşamaya devam ederdi.
-Jinbe, İmpel Down'dan çıkamazdı
Ama şimdi East Blue'da sadece ödül avcılığı yapıp Mihawk'ın parmak kadar kılıçla yenebildiği adam Kral Haki açıyor Dünyanın En Güçlü Yaratığına yara izi bırakıyor Luffy ile karşılaşmasa 2 yılda bu kadar güçlenebilirmiydi imkansız.

Birine benzetiyordum çıkaramamıştım buldum.Koby’de Gohan hissiyatı var kendi sahnelerinde.Potansiyeli Luffy’den yüksekmiş gibi algılanması tesadüf değil.Hani olsa şaşırmam.Asla geçemeyecek olsa bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık