Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Potansiyel karakter vs miladını doldurmuş karakter ama Coby'nin biraz daha yolu var Croc için.

Eğer son haliyle baz alacaksak ben MF'yi baz alırım Jozu'nun saldırısına bayılmayan adamı herhangi bir CP9 ajanı veya herhangi bir koramiral 6 stil bilsin k.haki veya b.haki bilsin yenemez. Croco meyvesi ile yakalayabildiği adamı rahmetlik eder. Luffy gibi plot armorlada yaşamaz karşısındaki.
5. imparator'dan yumruk yiyip hiçbir şey olmamış gibi devam eden Holdem vs Croco kim alır diyorsun?

5. imparator'dan yumruk yiyip hiçbir şey olmamış gibi devam eden Holdem vs Croco kim alır diyorsun?
Sanırım arkadaş Jozu'nun isimli saldırısından bahsediyor. Senin attığın sayfaya baktım, düz saldırı gibi birşey, teknik bile değil. Bununla o saldırıyı kıyaslayamayız. Düz saldırısıyla amiralden kan alan birisi Jozu çünkü.

Jozu burada baya abanıyor, yüzündeki damarın çıkmasına bakarsan, baya baya kasmış yani ;

Oda burada sanırım bir mesaj vermek istemiş bize. Logia kullanıcılarının seviye farkları ile ilgili birşey. Misal önüne gelene tek vuruşla yenilen bir Caribou örneği var logia olarak. Crocodile'ın ondan farkını göstermek istemiş olabilir ( Caribou'yu gelecektede gösterse logia idi çünkü ) . Schibukai olan bir logia diye vurgulamış olabilir. Aynısı Ace içinde geçerliydi, Teach'tan yumruk yedikten sonra Van Auger '' Şeytan meyvesi kullanıcılarının güçlerine çok bağlı olduğunu ve meyve güçleri olmadan çok kırılgan olduklarını '' dile getirmişti. Bunuda aynı Crocodile örneği ile desteklemiş. Sonuçta elimizde bir Caribou var, Tashigi'nin kesişiyle yenilen Monet var. Logiaların güç seviyelerinin farklılığı tamamen.

Niye tek panel attın ki MoP? Luffy kime vurmuş bu panel öncesinde? İlk önce panellerden başlayalım Luffy ilk kime vurmuş ve hangi saldırısını yapmış bakalım.Bana burada yaptığı saldırının ismini söylesene

Sonra birde isimli bir saldırı ile Holdem'in haline bakalım

Sonra Jozu'nun Croco için attığı saldırının ismine bakalım.
Doğru'dan yüzüne yediği bir darbe değil mi hangisi MF'de olsa daha fazla ayakta durur iş yapardı Holdem mi ? Croco mu?

Sanırım arkadaş Jozu'nun isimli saldırısından(1) bahsediyor. Senin attığın sayfaya baktım, düz saldırı gibi birşey, teknik bile değil. Bununla o saldırıyı kıyaslayamayız. Düz saldırısıyla amiralden kan alan birisi Jozu çünkü.

Jozu burada baya abanıyor, yüzündeki damarın çıkmasına bakarsan, baya baya kasmış yani ;

Oda burada sanırım bir mesaj vermek istemiş bize. Logia kullanıcılarının seviye farkları ile ilgili birşey.(2) Misal önüne gelene tek vuruşla yenilen bir Caribou örneği var logia olarak. Crocodile'ın ondan farkını göstermek istemiş olabilir ( Caribou'yu gelecektede gösterse logia idi çünkü ) . Schibukai olan bir logia diye vurgulamış olabilir. Aynısı Ace içinde geçerliydi, Teach'tan yumruk yedikten sonra Van Auger '' Şeytan meyvesi kullanıcılarının güçlerine çok bağlı olduğunu ve meyve güçleri olmadan çok kırılgan olduklarını '' dile getirmişti. Bunuda aynı Crocodile örneği ile desteklemiş. Sonuçta elimizde bir Caribou var, Tashigi'nin kesişiyle yenilen Monet var. Logiaların güç seviyelerinin farklılığı tamamen.
1-) Bizim forumdaki bu isimli saldırı geyiği ne? Şimdi WB'nin saldırıları isimsiz diye güçsüz mü oluyor ya da Luffy'nin Sırtlan'ın kafaya yumruk çakarken çaktığı yumruk güçsüz mü sayılıyor mesela YAMEROOOOOO diye bağırmadı diye? Sanırım Garp Marco'nun kafasına vururken öylesine vurmuş, malum dostu ya Marco kıyamamış, YAMEROOĞĞ diye bağırmamış vururken.

2-) Oda'ya sorar mısın başka ne mesajlar vermek istemiş? Burada 10 seneyi aşkındır okuyup anlayamamış insanlar var, bi' yardımcı oluver hele be.
Dipnot: Luffy'nin şurada teknik kullanmadığını da mı Oda'ya sordun, bana bayağı bi' teknik kullanıyormuş gibi geldi ama bilemeyeceğim tabii, direkt basın yayın sözcüsünden bilgi almak daha hoş olur:

1-) Bizim forumdaki bu isimli saldırı geyiği ne? Şimdi WB'nin saldırıları isimsiz diye güçsüz mü oluyor ya da Luffy'nin Sırtlan'ın kafaya yumruk çakarken çaktığı yumruk güçsüz mü sayılıyor mesela YAMEROOOOOO diye bağırmadı diye? Sanırım Garp Marco'nun kafasına vururken öylesine vurmuş, malum dostu ya Marco kıyamamış, YAMEROOĞĞ diye bağırmamış vururken.

2-) Oda'ya sorar mısın başka ne mesajlar vermek istemiş? Burada 10 seneyi aşkındır okuyup anlayamamış insanlar var, bi' yardımcı oluver hele be.
Dipnot: Luffy'nin şurada teknik kullanmadığını da mı Oda'ya sordun, bana bayağı bi' teknik kullanıyormuş gibi geldi ama bilemeyeceğim tabii, direkt basın yayın sözcüsünden bilgi almak daha hoş olur:
Dostum öncelikle Wb isimsiz saldırı kullanıyor diye güçsüz diye birşey demedim. Sadece her karakterin isimli ve isimsiz saldırıları farklı seviyede. Mesela sen Luffy'nin isim vermediği düz yumruğuyla, Jet Pistol'ü bir tutar mısın? Ya da Jet pistol ile Red Hawk ı bir tutar mısın?

Karakterlerin her bir saldırısı bir başkasından daha güçlü olarak ayarlanmış. Teknik bile kullanmadan attığı bir saldırı farklı seviyede, Jet pistol farklı seviyede, G3 pistol farklı seviyede, Gear4'ün Kong Gun'u farklı seviyede. Hepsi farklı seviyede yani.

Bu bağlamda Jozu'nun düz yumruğu Aokiji'den kan alırken, Crocodile'a isimli bir saldırıyla dalmış ve abanmış iken Crocodile'ın dayanmasına vurgu yapılıyor. Bende vermek istediği mesaj logiaların farkı. Pekoms'un düz vuruşuyla tek yiyen Caribou'da var, Tashigi'nin dandirik kesişiyle yenilen Monet'te var.

Senin dediğin gibi olsaydı olay, Gear4 diye birşey çıkmaz, Luffy'nin bütün saldırıları aynı seviyede olurdu? Bende bu bağlamda diyorumki Luffy'nin Holdem'a attığı saldırının ne olduğu bile belli değilken, Jozu'nun abanarak yaptığı isimli saldırıyı bir tutmamamız gerekli diyorum.

Niye tek panel attın ki MoP? Luffy kime vurmuş bu panel öncesinde? İlk önce panellerden başlayalım Luffy ilk kime vurmuş ve hangi saldırısını yapmış bakalım.Bana burada yaptığı saldırının ismini söylesene

Sonra birde isimli bir saldırı ile Holdem'in haline bakalım

Sonra Jozu'nun Croco için attığı saldırının ismine bakalım.
Doğru'dan yüzüne yediği bir darbe değil mi hangisi MF'de olsa daha fazla ayakta durur iş yapardı Holdem mi ? Croco mu?
Sen Jozu'nun bütün saldırılarına objektif güç sıralaması yaptın da ona göre mi bu saldırının "über amiral tokatlayıcı" saldırı olduğu kanısına vardın? Nereden geliyor bu özgüven ben onu anlamıyorum
Hele hele bak şunlara fırından yeni çıktı:
Aha bak bunların hepsi isimsiz saldırı, Katakuri daha üstün armamenti olmasına ve direkt saldırıları savunmasına rağmen metrelerce yuvarlanıyor. İsimler bir şonen "trope"udur. Saldırı isimsiz diye onun güçsüz olduğu anlamına gelmez. Şu Katakuri'nin savunduğu saldırıları Croco Luffy'den yese Alabasta'sına geri uçar, bir de orada 2 düzine sopa yer.

Dostum öncelikle Wb isimsiz saldırı kullanıyor diye güçsüz diye birşey demedim. Sadece her karakterin isimli ve isimsiz saldırıları farklı seviyede. Mesela sen Luffy'nin isim vermediği düz yumruğuyla, Jet Pistol'ü bir tutar mısın? Ya da Jet pistol ile Red Hawk ı bir tutar mısın?

Karakterlerin her bir saldırısı bir başkasından daha güçlü olarak ayarlanmış. Teknik bile kullanmadan attığı bir saldırı farklı seviyede, Jet pistol farklı seviyede, G3 pistol farklı seviyede, Gear4'ün Kong Gun'u farklı seviyede. Hepsi farklı seviyede yani.

Bu bağlamda Jozu'nun düz yumruğu Aokiji'den kan alırken, Crocodile'a isimli bir saldırıyla dalmış ve abanmış iken Crocodile'ın dayanmasına vurgu yapılıyor. Bende vermek istediği mesaj logiaların farkı. Pekoms'un düz vuruşuyla tek yiyen Caribou'da var, Tashigi'nin dandirik kesişiyle yenilen Monet'te var.

Senin dediğin gibi olsaydı olay, Gear4 diye birşey çıkmaz, Luffy'nin bütün saldırıları aynı seviyede olurdu? Bende bu bağlamda diyorumki Luffy'nin Holdem'a attığı saldırının ne olduğu bile belli değilken, Jozu'nun abanarak yaptığı isimli saldırıyı bir tutmamamız gerekli diyorum.
Ben de sana diyorum ki Aokiji'ye isimsiz bir saldırı yaptı diye onun yediği saldırı daha güçsüz olduğu anlamına gelmez, bak yukarıda Omeawamo93'ya attığım saldırıların hepsi isimsiz, sen sanıyor musun Jet pistol diye bağırmadığı saldırılardan daha güçsüz onlar? Ne alakası var yani :D Ayrıca Holdem'e vururken net g2 kullanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık