Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kızıl Saçlılar Bir Birlik Olsaydı?

Gelmiş geçmiş en güçlü tayfa mı olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    28
Calgara Amiral seviyesi varsa bence ihtimal var hocam.
Olum ciddi bir tartışmaya gireceğin zaman neden keko özenti ünililer gibi hocam falan diye şekil yapıyorsun. Kim alıştırdı sizi buna, sakatat uçan tekme sana da gelecek bu yüzden @Sakata Gintoki

Rocks'ın kendisi + Wb üstüne envai çeşit at hırsızı aynı yerde. Bu kızıllar o kıvamda olmaz. Kata'ya h.haki basıp Kid'i cünüplükten arındırıp zirve halini ele almışsan bilemem. O zaman gider Rocks'ın da potansiyel zirvesini ele alırım gene mortingen olur

Rocks'ın kendisi + Wb üstüne envai çeşit at hırsızı aynı yerde. Bu kızıllar o kıvamda olmaz. Kata'ya h.haki basıp Kid'i cünüplükten arındırıp zirve halini ele almışsan bilemem. O zaman gider Rocks'ın da potansiyel zirvesini ele alırım gene mortingen olur
Huyum kurusun tamam Hoca camide olur deyip atıyorum ağzımdan.

Rocks zamanı o isimlerin hiçbiri şimdiki gibi güçlü değil. Wb, Linlin 30larında olması lazım. Kaido zaten Miço. Shiki belirsiz.

Shanks - Garling ikilisi Rocks ve Wb'yi bi şekil karşılasa.. Linlin, Shiki'yi Katakuri, Kid ve Calgara yok yine kurtarmadı :D Wb ve Rogerları alırlar da.. Rocksı kurtarmaz gibi. Belki Rocks'ta kızıldır belli olmaz :)

Huyum kurusun tamam Hoca camide olur deyip atıyorum ağzımdan.

Rocks zamanı o isimlerin hiçbiri şimdiki gibi güçlü değil. Wb, Linlin 30larında olması lazım. Kaido zaten Miço. Shiki belirsiz.

Shanks - Garling ikilisi Rocks ve Wb'yi bi şekil karşılasa.. Linlin, Shiki'yi Katakuri, Kid ve Calgara yok yine kurtarmadı :D Wb ve Rogerları alırlar da.. Rocksı kurtarmaz gibi. Belki Rocks'ta kızıldır belli olmaz :)
Hileli oynayacaksak ben yokum kardeş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık