Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Sohbeti

üzdün, cevap vermeni ummuştum, işte bu yüzden beklenti kötü bişeydir. neyse benim için kötü olan senin için iyi belli ki öznel ahlaka sığınmak hoşuna gitti. eyv
Red'e yazdığın mesajı okumadan önce yazmıştım, okan şeyini görünce tartışmanın bir anlamı kalmadığına iman edip, sildim mesajı. eyw

Diğer son ronin varyantlarına kıyasla hem daha fazla basılmış (diğerleri 150 iken bu 750 tane) hemde daha pahalı. Ama kapağı mükemmel. Sonuç olarak hazır paralel evrene girmişken punisher marvel evrenini öldürüyor varyantını da alıp çıktık.

orhan pamuk hakkında ne düsünüyosun
@Bavs 1 kitabını okudum sadece. O da Masumiyet Müzesi. O yüzden yorum yapmam pek doğru olmaz. Kitaba ise 7 puan vermiştim. Okuma listemde başka kitapları da var. Kırmızı Saçlı Kadın kitabı ince zaten sırada bunu okumayı planlıyorum. İdeolojisi ve politik söylemleri açısından sorduysan yorum yapmamayı tercih ederim.

Ama yerli yazarlar açısından ilk 10'uma bile girmez. Cok daha değerli yazarlar var benim için.

@Bavs 1 kitabını okudum sadece. O da Masumiyet Müzesi. O yüzden yorum yapmam pek doğru olmaz. Kitaba ise 7 puan vermiştim. Okuma listemde başka kitapları da var. Kırmızı Saçlı Kadın kitabı ince zaten sırada bunu okumayı planlıyorum. İdeolojisi ve politik söylemleri açısından sorduysan yorum yapmamayı tercih ederim.

Ama yerli yazarlar açısından ilk 10'uma bile girmez. Cok daha değerli yazarlar var benim için.
pamuğun yansıtan ve en iyi kitapları :
Beyaz kale
Kara Kitap
Yeni Hayat
Benim adım kırmızı.

hatta beyaz kale - kara kitap- yeni hayat birbirleriyle ilintili gibi kitaplar.

bu kitaplar okunmadan pamuk hakkında doğru yorum yapılamaz bence.

cok okuma kültürü olan bir insan olmamama rağmen kara kitap’ın yarattığı etkiyi hiçbir kitap bırakmadı. fırsat bulunca hiç yapmadığım bir şey yaparak aynı romanı bir daha okuyacağım hatta.

• Like
Tepkiler: Vvv
pamuğun yansıtan ve en iyi kitapları :
Beyaz kale
Kara Kitap
Yeni Hayat
Benim adım kırmızı.

bu kitaplar okunmadan pamuk hakkında doğru yorum yapılamaz bence.

cok okuma kültürü olan bir insan olmamama rağmen kara kitap’ın yarattığı etkiyi hiçbir kitap bırakmadı. fırsat bulunca hiç yapmadığım bir şey yaparak aynı romanı bir daha okuyacağım hatta.
Kitaplarını okudukca fikirlerim de illa ki değişecektir. Tek kitaba göre yorum yaptım.

NEDEN OKUYORUZ?

Kimimiz meraktan
.......... sevdiğinden
.......... mutluluğundan
.......... mutsuzluğundan
.......... yalnızlıktan
.......... yalnız olmak için
.......... amaçsız
.......... belli bir amaç için
.......... farklı olmak için
.......... aynı olmak için
Peki neden yaşıyoruz?
Kimimiz okumak için
Vicdanı İÇİN
Kendisi İÇİN
Herkes İÇİN
Kimimiz…

Not: Eskiden böyle bir şiir yazmıştım. Şiir sayılırsa tabii. Pek anlamam şiirden, ama konuya iyi gider diye paylaşmak istedim.

NEDEN OKUYORUZ?

Kimimiz meraktan
.......... sevdiğinden
.......... mutluluğundan
.......... mutsuzluğundan
.......... yalnızlıktan
.......... yalnız olmak için
.......... amaçsız
.......... belli bir amaç için
.......... farklı olmak için
.......... aynı olmak için
Peki neden yaşıyoruz?
Kimimiz okumak için
Vicdanı İÇİN
Kendisi İÇİN
Herkes İÇİN
Kimimiz…

Not: Eskiden böyle bir şiir yazmıştım. Şiir sayılırsa tabii. Pek anlamam şiirden, ama konuya iyi gider diye paylaşmak istedim.
İnstagram sayfamdaki yazılarım genel olarak mini bir deneme tarzı oluyor. Yeni açtığım için pek yazı yok ama fikirlerim çok.

• Like
Tepkiler: Vvv

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık