Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shukai düzlüklerinde yapılan savaşta boş bölümler çok. Bazılarını çevirirken sıkılıyorum. Serinin başları gibi değil hiç.
Savaş gereksiz yere uzuyorsa sıkıntıymış. Boş bölümden kastım biraz Shin ve adamlarının muhabbetinin gösterilmesi. Yazar bu konuda biraz üstünkörü geçiyor gibi geliyor. Genel olarak savaşlara odaklanmış ve bunu okuduğum bölüme çok iyi gösterdi. Qin'in generallerini de çok iyi işliyor ama diğer devletlerin generallerinden aynı havayı alamıyorum.

Savaş gereksiz yere uzuyorsa sıkıntıymış. Boş bölümden kastım biraz Shin ve adamlarının muhabbetinin gösterilmesi. Yazar bu konuda biraz üstünkörü geçiyor gibi geliyor. Genel olarak savaşlara odaklanmış ve bunu okuduğum bölüme çok iyi gösterdi. Qin'in generallerini de çok iyi işliyor ama diğer devletlerin generallerinden aynı havayı alamıyorum.
Ben de serinin büyük kısmını okumadım daha, ama Zhao tarafında Li Mu (Ri Boku) ve Pang Nuan (Hou Ken) diye iki general var şu an çevirdiğim kısımlarda. Boşluk kısmında da Ren Pa var.

Shukai düzlüklerinde yapılan savaşta boş bölümler çok. Bazılarını çevirirken sıkılıyorum. Serinin başları gibi değil hiç.
Ben çok sıkılmadım ya okurken
Spoiler olur mu bilmiyorum da bence ilkkez bir ülkenin yıkılışına gidecek yol bu düzlüklerden geçiyor o gözle okudum belki de ondan keyif aldım
Birde ağır Ousen fani oldum
Acayip seviyom adamı yeni kral olabilir bence

Ben çok sıkılmadım ya okurken
Spoiler olur mu bilmiyorum da bence ilkkez bir ülkenin yıkılışına gidecek yol bu düzlüklerden geçiyor o gözle okudum belki de ondan keyif aldım
Birde ağır Ousen fani oldum
Acayip seviyom adamı yeni kral olabilir bence
Beni sıktı savaş, biraz fazla uzamış. Ayrıca tavırlarından ötürü Wang Jian'ı pek sevmedim.

550 den sonrasında isimlerin değişmesini bi benim mi kafamı karıştırdı acaba :) Hi shin birşin xin birliği oldu sonra yine değişti hi shin in imsi falan bi ara devreler yandı bende :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık