Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Epeydir ne siteye uğradım ne de çeviriye baktım açıkçası. Çok talep olmadığından aklıma da pek gelmedi çeviri yapmak. Bırakma gibi bir karar almadık, sadece ben pek hevesim olmadığından ilgilenmedim bir süredir.
Sürekli bakıyorum aslında çeviri var mı diye. Seni-sizi zaten gönüllü yaptığınız bir aktivite olduğu için baskı altına almak istemedim. Benim gibi düşünen birçok kişi vardıe eminim

Çevrilirse çok mutlu olacağım bir seri
Şuan gerçek anlamda merak ile takip ettiğim 2 seri var
1 One Piece: Temposu iyice düştü ama ana konu gidişatı ile bence hala mükemmel seri
2 kingdom: Ousen Kanki Duke Hyou daha bir-çok mükemmel karakter var. Konu bütünlüğü çok iyi, akıcılık iyi bazen temposu düşse de bence müthiş seri
Bu ara Riboku rezil oldukça ben mutlu oluyorum
Kısacası çevrilmeyi hakeden bir seri ama gönüllük esas tabi ki
Çevirirseniz ben mutlu olurum tabi ki

Sürekli bakıyorum aslında çeviri var mı diye. Seni-sizi zaten gönüllü yaptığınız bir aktivite olduğu için baskı altına almak istemedim. Benim gibi düşünen birçok kişi vardıe eminim
Kesinlikle senin gibi düşünüyorum.
Çevrilirse çok mutlu olacağım bir seri
Şuan gerçek anlamda merak ile takip ettiğim 2 seri var
1 One Piece: Temposu iyice düştü ama ana konu gidişatı ile bence hala mükemmel seri
2 kingdom: Ousen Kanki Duke Hyou daha bir-çok mükemmel karakter var. Konu bütünlüğü çok iyi, akıcılık iyi bazen temposu düşse de bence müthiş seri
Bu ara Riboku rezil oldukça ben mutlu oluyorum
Kısacası çevrilmeyi hakeden bir seri ama gönüllük esas tabi ki
Çevirirseniz ben mutlu olurum tabi ki
Aynı fikirdeyim dostum.

Çevrilirse çok mutlu olacağım harika bir seri. Kingdom. Sadece çevirmen ve editör arkadaşları baskı altına almamak için sürekli "yeni bölüm ne zaman? " gibi sorular sormuyorum. Yeni bölüm atıldığı zaman teşekkür ediyorum fakat ben ve birkaç kişi haricinde "bölüm için teşekkürler" gibi yorumların yapılmadığını görüyorum. Bu gibi şeylerin çevirmen ve editör arkadaşları mutlu edeceğini düşünüyorum. Lütfen bunlara özen gösterelim. Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık