Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Kaido'yu Kesebilir?

Kim/Kimler Kaidou"yu Kesebilir.

• Kullanılan toplam oy
    88
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsi keser de kalıcı hasar verebilirler mi o önemli. Zoro'yu da bir ton adam kesti ama sadece Mihawk iz bıraktı, o zaman Zoro'yu kimse kesemez demek mi lazım. :oleyo:

Mihovk ve fujitora dedim ki bu karakterlerin malum adı sanı gücü belli.Ama kaido için güç ya da yetenekten ziyade ''enma'' gibi özel bir kılıç yada kesici delici neyse ''silah'' gerekli olabilir.Yanlış hatırlamıyor isem 8 kez denizcilerin elinden kaçıyor.Hatta idam dan kaçıyor.Mızraklar işe yaramadı falan deniyordu.BM ile birlikte ''saçma'' ya da ''anomali'' vücuda sahip karakter.Eğer ki enma var ise mihovk ve fuji kesmekle kalmaz kurbanlığa bağlar.Ha yok ise X den biraz fazlasını yaparlar.

Mihovk ve fujitora dedim ki bu karakterlerin malum adı sanı gücü belli.Ama kaido için güç ya da yetenekten ziyade ''enma'' gibi özel bir kılıç yada kesici delici neyse ''silah'' gerekli olabilir.Yanlış hatırlamıyor isem 8 kez denizcilerin elinden kaçıyor.Hatta idam dan kaçıyor.Mızraklar işe yaramadı falan deniyordu.BM ile birlikte ''saçma'' ya da ''anomali'' vücuda sahip karakter.Eğer ki enma var ise mihovk ve fuji kesmekle kalmaz kurbanlığa bağlar.Ha yok ise X den biraz fazlasını yaparlar.
Fuji daha önünü göremiyor ne Kaido kesmesi

Oden Kaido'yu çizdiğinde 30 ların başında. One piece için 50 li yıllar prine olduğu için Kaido şimdi kesecek adam yok bunlar içinde.

Konuyu açan arkadaş saf kılıç tekniği demiş, o yüzden Fuji'nin meyve bazlı saldırılarını işin içine koymuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık