Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kimler Haki Kullanarak Amiral Kaçırtabilir?

Kimler Haki Kullanarak Amiral Kaçırtabilir?

• Kullanılan toplam oy
    96
En azından bugünlük sizinle savaşmayacağım diyen birisini kaçtı olarak yorumlamak hatalı olur. Ne yapsaydı Aramaki? Shanks ve üzerine yonko indiren Luffy ile ekibine karşı mı savaşsaydı?

Ayrıca Aramaki'ye soruda yazmışsın, konuda ise Amiral yazıyor. Düzeltmeni tavsiye ederim.
Aramaki sakince geri çekilseydi sana hak verebilirdim. Ama adamın girdiği şekli hepimiz gördük.

En azından bugünlük sizinle savaşmayacağım diyen birisini kaçtı olarak yorumlamak hatalı olur. Ne yapsaydı Aramaki? Shanks ve üzerine yonko indiren Luffy ile ekibine karşı mı savaşsaydı?

Ayrıca Aramaki'ye soruda yazmışsın, konuda ise Amiral yazıyor. Düzeltmeni tavsiye ederim.
Bana bu adami savunma fenalik geciriyom hayir yani madem oyle en basindan iki yonko indiren tayfaya niye daldi yarali diyemi bana yaraliymis gibi gelmediler

Bana bu adami savunma fenalik geciriyom hayir yani madem oyle en basindan iki yonko indiren tayfaya niye daldi yarali diyemi bana yaraliymis gibi gelmediler

Bu konuda çok haklısın, o yüzden korkmadığını söylüyorum zaten. Aksi halde 2 yonkonun indiği adaya gidip de tek yonkodan korkması saçma olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık