Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Listem uzun ya:d
Bebop, Fma, Gits, Kenşin (4bölümlük ova), Gintama(evet:S), Monster, Akira, Samurai Camploo, Perfect Blue, Paprika, Steins Gate daha buraya yazmayı unuttuğum birkaç anime filmi daha var. Liste baya uzuyor aslında. İlk 20'yi bile göremeyecekasdfjasdf
Hepsi yaşlı serileri ama olsun güzel liste 🤭 tek gintama yı izlemedim izleyesim de yoh...

Seriye kötü, ortalama vs demedim ki? En iyisi dendiği için karşı çıktım. Kendi türünde zaten top3'e rahat oynayacak bir seri. Aksi bir beyanım olmadı. Ama anime dünyası hxh'i zirveye koymayacak kadar zengin.
Yazdığın eserlerden hiçbiri HxH'den daha iyi değil. Bu benim subjektif çıkarımım. Katılan olur olmaz o ayrı mesele. Ama HxH en az yazdığın eserler kadar kalitelidir. Bu gayet objektif bir çıkarım. Hak serverlarında lag var gene keko. HxH, ilk 10'a dahi giremez diyebileceğin bir seri değil.

YorkNew’den sonrası kendini öldürüyor biraz fazla shonence oluyor, insanlar ayrılıyor burada anlayabiliyorum.
mevzu kny değil de hxh imiş ya kny için demiştim onu ama hxh bende de ilk 30 falandır ben de pek müptelası değilim hatta bazı yönlerini hiç sevmiyorum ama shounen açısından da zayıf denilmez herhalde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık