Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

peki anime bölümlerini 60 fps olarak izleyebileceğimiz platform var mı ?
Maalesef yok. Bu videoyu yapan da bir kullanıcı zaten. Hesabını incelerseniz başka openingleri de 60 fps olarak paylaşmış. Hoşuma gittiği için paylaştım. Normal sahneleri için değil de aksiyon da 60 fps göze inanılmaz hoş geliyor.

• Like
Tepkiler: ByZ
Bölümün pek akıcı değildi diğer bölümlere göre, bizim bebeler baya güçlenmişler, Daki'deki kadar ezilmiyorlar en azından. Şunların gerçek formunu bir görelim, Gyutaro kadar iyiler mi bakalım.

Sadece bu sezon değil geçmiş sezonlarda da benzer bir durum vardı. 1-2 panelden harika sahneler çıkarıyor adamlar. Infinity Castle arc ında şov yapmalarını bekliyorum.
Bu sezon animasyon kalitesi biraz düşmüş gibi geldi. CGI balıklardan dolayı mı yoksa Ufotable'ın asıl coştuğu yerler olan nefes tekniklerinin az olmasından dolayı mı?

Bu sezon animasyon kalitesi biraz düşmüş gibi geldi. CGI balıklardan dolayı mı yoksa Ufotable'ın asıl coştuğu yerler olan nefes tekniklerinin az olmasından dolayı mı?
Evet ilk 5 bölüm olarak 2. Sezona göre zayıftı. Şu balıklarda sinir bozucu zaten. Ama final savaş çok iyi olacak gibi

Muichiro'nun dövüşünde çok fazla konuşma ve flashback geçtiği için doğru düzgün keyif alamadım ama sağ olsun birisi muhabbetler olmadan atmış, güzel olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık