Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Bu sezon son değil. Manganın 98 ile 127 sayılı bölümleri arasında geçen "Kılıçustaları Köyü" arkı işlenecek. Muhtemelen 12 bölümlük bir sezon yaparlar. Manga toplamda 205 bölüm, yani yarısını geçmiş olacağız. Bu sezondan sonra kabaca biri kısa ikisi uzun üç ark kalmış. En azından iki sezon daha yaparlar.
3 yılı var anladığım. Kötü imiş.

Sanirim gelecek aylarda yeni sezon cikacak.
Upper moon 1 i One Piece deki Kizaru nun voice aktoru seslendirecekmis. Bu arada Bleachteki yeni sezonun Byakuga seslendirmesinide o yapiyormus.Ilk duydugumda sasirdim ama Byakuganin eski animedeki voice aktoru 2018 de vefat etmisti. O seslendirse daha cool olurdu ama iste omru yetmemis :D

Sanirim gelecek aylarda yeni sezon cikacak.
Upper moon 1 i One Piece deki Kizaru nun voice aktoru seslendirecekmis. Bu arada Bleachteki yeni sezonun Byakuga seslendirmesinide o yapiyormus.Ilk duydugumda sasirdim ama Byakuganin eski animedeki voice aktoru 2018 de vefat etmisti. O seslendirse daha cool olurdu ama iste omru yetmemis :D
Kukushibo'yu mu Kizaru'nun Va'sı seslendirecekmiş ? Sanki YouTube'da başka bir ses dönüyordu Kukushibo hakkında. Ki o ses çok muhteşemdi. Atıyım bak:

Kukushibo'yu mu Kizaru'nun Va'sı seslendirecekmiş ? Sanki YouTube'da başka bir ses dönüyordu Kukushibo hakkında. Ki o ses çok muhteşemdi. Atıyım bak:

Bu Kizarunun sesi zaten :D Uzun sure japonlari duyunca seslerini degistirmeye calissalar da anlasiliyor :D
Fakat Byakuyanin eski seslendireni gercekten cok iyiydi ve tam uppor 1 e gidecek bir sesti. Mangasini okumama ragmen acikcasi merakla bekledigim bir anime.

Bu Kizarunun sesi zaten :D Uzun sure japonlari duyunca seslerini degistirmeye calissalar da anlasiliyor :D
Fakat Byakuyanin eski seslendireni gercekten cok iyiydi ve tam uppor 1 e gidecek bir sesti. Mangasini okumama ragmen acikcasi merakla bekledigim bir anime.
Ciddi mi ya ? Oha çok iyiymiş bizim kepcuk :)

Ee animesi de anime ama. Beklemeye değer. Ben mangasını okumadım animesini bekliyorum. Ne zaman çıkacakmış yeni sezon ?

Byakuya eski seslendireni derken değişmedi o ya ? O adam kizaru yu seslendiriyor diye biliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık