Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Çok fazla manga okudum.
Benim icin ilk 20 ye girer. Fakat kesinlikle okuduğum mangalar içerisinde ilk 5 de değil. Tamam güzel bir manga fakat, çoğu şeyi daha once okuduğum bütün mangaların standart klişesi. Hatta manganın sonu da çok güzel degil ve çoğu karakter boşta kaldı. Yani mesela muzan nedir belli degil? Neden şeytan? Rengokunun babası, bizim elemana yardım eden maskeli eleman. Bunlar çok eksik kalan karakterler. Cok fazla karakter olmamasına rağmen ana karakterler anlatılmamış. Ilgi çekmesi ve güzel olması animesinin çok fazla reklamının olması ve gerçekten kaliteli olması.
Benim okuduğum mangalar içerisinde en beğendiğim berserk.

Seslendirmeni belli değil mi zaten?
İnoue Kazuhiko'yu severim. Yoriichi dışında Gildarts Clive, Hetake Kakashi, Willy Tybur gibi karakterleri de seslendiren bir isim.
Ama hayal ettiğim ses biraz farklı. Tamamen alternatif bir hikaye olduğu için üst aylar da farklı. Bunun nedeni de:
Kokushibo hem Muzan'dan daha karizmatik hem daha final boss havası var hem de kardeş. En az Muzan kadar önem gösterilmesi gereken ve Muzan'ı gölgeleyen birinin Muzan'ı yenme yolunda bir basamak olmasını istememem.

Bu mangada hikaye doğrudan giriş, gelişme ve sonuç odaklı. Lastik gibi uzatma yok,tak tak tak, bam bam bam, güm güm güm.

Bundan iyisini Maşima-sensei yazıyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık