Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kid & Law vs Amiraller

Kid ve Law hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    65
Oda tek arclık plot vermiş bunlara. Diğer yorumda da belirttim. Devamında biri yonkou'dan tek yiyor, diğeri biraz iş yaptıktan sonra harcanıyor. Bu seviyenin adamı olmadıkları kanıtlandı. Amiralin aynı duruma düşeceğini hiç sanmıyorum.
Konuda 2v1 atıyorlar 1v1 değil? Kid ayrıca kendi atağını da yedi elinde patladığı için yoksa Killera vurmadı bile shanks kaptanının ultisi patlayınca tek yedi

Konuda 2v1 atıyorlar 1v1 değil? Kid ayrıca kendi atağını da yedi elinde patladığı için yoksa Killera vurmadı bile shanks kaptanının ultisi patlayınca tek yedi
Biliyorum. Buradaki adamların hiçbiri Big Mom'a benzemez. Belki Aramaki o salaklığı yapabilir bak. Shanks'ın saldırısında silahı patlamasın yine teke giderdi maalesef. Onun savunması yok. Kid'den beklentim vardı, kral haki açar diyordum ama şu an için hepsi yalan oldu. İlerde tekrar dönüş yaparlarsa bakarız artık.

Konudan alakasız ama Aramaki’nin meyvesi biraz bozuk ağaç formunda nereye vurulursa direk normal bedenine işliyor onu bilmiyoruz.Bu konu hakkında düşüncenizi merak ettim.
Konu hakkında yorumun ise Amiraller’in hepsinin görme hakisinde usta olduklarını düşünüyorum(Bir tek Aramaki yamuk çıkabilir)yani Kid ve Law Big Mom kaya gibi durduğu için her saldırıları isabet etmişti ancak dediğim gibi Amirallerde hem görme hakisi hemde beyin olduğu için Hurdacı ve Doktoru orta zorlukta yenerler.

Şu konuda Law ve Kid'e amiral seviyesi diyenler bu konuyu ağlatması lazım. Kendimle ilgili yorumumu da bir önceki sayfaya yazdım zateee. Bu konu için noktasını koyduğum yorumum odur.

Oda tek arclık plot vermiş bunlara. Diğer yorumda da belirttim. Devamında biri yonkou'dan tek yiyor, diğeri biraz iş yaptıktan sonra harcanıyor. Bu seviyenin adamı olmadıkları kanıtlandı. Amiralin aynı duruma düşeceğini hiç sanmıyorum.
Mom'da plot diyorsun da Karasakala niye demiyorsun? Law neredeyse yenecek kıvama getirmiş, bir adım ötesi yenmek. Karasakalın üzerinde Luffy için plotluğu olması ve Law'ın tayfasından sebep gelen bir mağlubiyet var orada.

Aramaki hariç hiç birini alabileceklerini sanmıyorum. Özellikle Kuzan, Akainu ve Yaşlı Garp.

Mom'da plot diyorsun da Karasakala niye demiyorsun? Law neredeyse yenecek kıvama getirmiş, bir adım ötesi yenmek. Karasakalın üzerinde Luffy için plotluğu olması ve Law'ın tayfasından sebep gelen bir mağlubiyet var orada.
Kıvama gelen bir şey yok ki. :bilmem: Teach zamanında Ace'den de savaş başında dayak yemişti. Sonra gücünü gösterince yenip geçiyor zaten.

Law savaşında kopma noktası burası mesela. Bu paneli gördükten sonra ne olacağı belli olmuştu.
Luffy ile hiç alakası yok yani. Teach güçlü bir adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık