Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi Tayfanızı Oluşturun

Kaptan ben :a: Bana black lion İso derler.Aslan zoanı yemiş,b.hakide aşmış bir adamım.O yüzden siyah aslan İso deniyor bana :a: Ayrıca h.haki ve k.hakiye de sahibim yanlış olmasın :cool: Az kaldı yonko olacağım :ehe:

Mihawk:Yardımcı kaptan(tayfası yok ehehe doğal olarak kaptan da sayılmaz)
Marco:Gözcü ve savaş gücü.
Sugar:Çok yararlı olur.
CC:İcat falan yapar.Gemiyi de bir şekil tamir eder bu inek.Savaşta da iş yapar.
Choppa: Doktor
Lafifte:Rotacı

Bu arada birden fazla kaptan alamazsınız denmiş ama millet yardırmış kaptanlarla :D

Kaptan alabilseydik çok baba tayfa çıkartırdımda burda :D Gotu izleyeyim gelince düşünecem bunu :D

Edit:
1) Kaptan Shanks herif hakide Nirvana olmuş daha ne :D
2) Mihawk savaş gücü ortada tayfasıda yok kaptan değil yani, üstüne üstülük tek dolaşıyor rotacılık yapabilecek kadar yön duygusu olduğu anlaşılıyor.
3) Marco gene ciddi bir savaş gücü. Yarı ölümsüz denebilir.
4) Sanji aşçı önemli çok güçsüzde sayılmaz.
5) Jimbei en güçlü balık adam boştayken bırakmak olmaz hem dümenci olur.
6) Kuma İşlevsel bir meyvesi var oldukça kullanşlı olduğu aşikar ayrıca güçlüde. Buda tek olduğu için gene kaptan değil.
7) Aokiji logia lazım tabi :D

Tayfa çok sağlam oldu lan salın bunları 2 günde NW nin yarısını alırlar :D
Benim tayfayı Marinefordta Akainunun KizarUnın falan (yani denizlerin) karşısına sıralı düşün altada şu müzği koy çok tatlı oluyor :D
http://www.youtube.com/watch?v=cAGUoLIt0Fg

1-Marshall D. Teach -Kaptan yerinde atarını yapan sabırlı plan adamı yakışıklı olduğu için.
2-Sanji -Ahçı
3-Franky -Marangoz Komik çocuk.
4-Chopper -Doktor çok tatlı :oleyo:
5-Bepo -Rotacı Chopper ile iyi arkadaş olurlar.
6-Vista -Kılıç ustası
7-Brook -Müzisyen

1. Marshall D. Teach(kaptan)
2. Shiliew(2.kaptan)
3. Lucky Roo(aşçı)
4. Yasopp(nişancı)
5. Bepo(rotacı)
6. Doc Q(doktor)
7. Paulie(marangoz)
edit:7 seçiyomuşuz pardon :p
edit2:kaptanları da çıkardım
Beyler en iyi tayfa benimki oldu ilk 4 zaten yeter savaş gücüne, bunun yanında iş dağımları da çok iyi. Diğer üçlüde görevleri arasında vasıfları yüksek, Bepo'da arada tayfaya soytarılıkta yapar.

1-Ben(Kaptan-özelliklerim-Oz'un soyundan geliyorum ben bir dev'im-garp'ın bütün haki kabiliyetlerine sahibim,law'ın zekasına sahibim,doflamingo'nun karekterine sahibim-bölünme meyvesi yedim kendime eşit güçte 25 tane kopya cıkarabiliyorum)
2-Mihawk(Kılıç ustası)
3-San juan wolf(Gemi olarak kullanırım hemde marangoza ihtiyac kalmaz)
4-CC(İster bilim adamlığı olsun ister doktorluk her türlü işi yapar 10 numara adam meyveside güzel)
5-Lucky Roo(Karakteri hoşuma gidiyor)
6-Usopp(Luffy kadar olmasada insanları yanına cekebiliyor iyi müttefik toplar)
7-Robin(Antik silahlar hakkında bilgisi var dünyayı ele gecirmek icin zekice bir secim olur)

Mr.Han

Denizden Topladıklarım :D
1-Diamond Jozu 2. Kaptan
2-Sanji -Ahçı
3-Kaku -Marangoz .
4-Dr. Hogback -Doktor.
5-Jewelry Bonney -Rotacı
6-Violet - Dansçı

Hükümettten - Denizcilerden - devrimcilerden adam alamazsınız. Tayfa 7 kişilik olmalı ve normalde kaptan olan adamlardan sadece 1 ini seçebilirsiniz. Mesela kaptan olan Law ı aldıysan diğer kaptanlardan örnek Kid, Luffy, Doflamingo, Shanks gibilerini alamazsın yani kuralları es geçmeyin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık