Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu nasıl kaybettik anlamadım.Luffy yenilmemiş dezavantajı engellemek için öncesinde akıllıca geri çekilmiş yığılıp kalsa yenildi derdim ama öyle olmadı bu da stratejidir rakibinde kazanması için yakalaması lazım.Boks müsabakası diye bakmadık biz olaya.Böyle sonuçsuz kaldı bana göre.Kata o işi beceremedi sözde hızlıydı lafta kaldı.Luffy'nin stratejisi başarılı oldu.
Bende senin gibi düşünüyorum. Bruule olmasa Lufy yine kendi oyalardı. Onun yüzünden yenik sayıldık. Lufy g4 sonrası kaçacaktı bunu herkes bekliyordu.
Luffy belirli bir süre üst düzey haki ile çarpışmak için 10 dakika hakisini feda ediyor. Dövüş o 10 dakika için de sayılır, o 10 dakika Luffy dayanamayacaksa Luffy kaybeder. Öncelikle bunu söyleyelim. (Doflamingo dövüşünü buna dahil etmeyelim, orda çok daha farklı parametreler vardı, ordaki G4'ün süresi ile burada çok fark var. )

Katakuri G2 ve G3 hakili haliyle Luffy'i ezdi. Hem hızına ayak uydurdu, hem de güç olarak üstün geldi. Luffy de Katakuri'nin saldırılarından son anda kaçmayı başardı birkaç kere. Kata uyanışı açınca Luffy daha fazla kaçamadı. O yüzden G4'e geçmeye çalıştı. G4'süz Luffy Katakuri karşısında savunma bile yapamıyor. G4'ü sadece saldırı olarak düşünmeyin. G4'süz ve hakisiz Luffy Katakuri'den nasıl 10 dakika boyunca kaçacak? Nasıl 10 dakika savunma yapacak? 10 dakika savunma(kaçma da dahil) yapamıyorsa yenilmiştir. G4'ün son anlarında hızıyla belirli bir mesafe kaçmayı başardı ama kendisi de hakisiz dayanamayacağını biliyordu, yüzünden belli. Red Hawk ile şeker duvarını indiren adam, bu bölümde G3 ile çizik bile atamadı. Ki hawk gatlinge Katakuri çok rahat karşılık veriyordu. Hakisiz Luffy'nin hali bundan belli.

Son düzenleme:
Bunu nasıl kaybettik anlamadım.Luffy yenilmemiş dezavantajı engellemek için öncesinde akıllıca geri çekilmiş yığılıp kalsa yenildi derdim ama öyle olmadı bu da stratejidir rakibinde kazanması için yakalaması lazım.Boks müsabakası diye bakmadık biz olaya.Böyle sonuçsuz kaldı bana göre.Kata o işi beceremedi sözde hızlıydı lafta kaldı.Luffy'nin stratejisi başarılı oldu.

Bunun dışında ben zaten arc sonu için konuşmuştum böyle round round olacağını bilsem hiç girmezdim.Neyse sonuç olarak kaybettik cezamızı çekelim o halde. :D

Gerçi şu kabul ediliyorsa ceza aldığıma bile memnun olabilirim artık. :)
Koy bakalım şu pembe kuşu.

Luffy belirli bir süre üst düzey haki ile çarpışmak için 10 dakika hakisini feda ediyor. Dövüş o 10 dakika için de sayılır, o 10 dakika Luffy dayanamayacaksa Luffy kaybeder. Öncelikle bunu söyleyelim. (Doflamingo dövüşünü buna dahil etmeyelim, orda çok daha farklı parametreler vardı, ordaki G4'ün süresi ile burada çok fark var. )

Katakuri G2 ve G3 hakili haliyle Luffy'i ezdi. Hem hızına ayak uydurdu, hem de güç olarak üstün geldi. Luffy de Katakuri'nin saldırılarından son anda kaçmayı başardı birkaç kere. Kata uyanışı açınca Luffy daha fazla kaçamadı. O yüzden G4'e geçmeye çalıştı. G4'süz Luffy Katakuri karşısında savunma bile yapamıyor. G4'ü sadece saldırı olarak düşünmeyin. G4'süz ve hakisiz Luffy Katakuri'den nasıl 10 dakika boyunca kaçacak? Nasıl 10 dakika savunma yapacak? 10 dakika savunma(kaçma da dahil) yapamıyorsa yenilmiştir. G4'ün son anlarında hızıyla belirli bir mesafe kaçmayı başardı, ama kendisi de hakisiz dayanamayacağını biliyordu, yüzünden belli. Red Hawk ile şeker duvarını indiren adam, bu bölümde G3 ile çizik bile atamadı. Ki hawk gatlinge Katakuri çok rahat karşılık veriyordu. Hakisiz Luffy'nin hali bundan belli.
Önümüzdeki bölüm bu adam Peros ve Big Mom ve diğer kişilere karşı kendini koruyabilip mesafe koyarsa bu Katakuri olayı da yalan olur.

Önümüzdeki bölüm bu adam Peros ve Big Mom ve diğer kişilere karşı kendini koruyabilip mesafe koyarsa bu Katakuri olayı da yalan olur.
La yalan falan olmaz çocuk Kata'dan kaçamıyacağını kendisi söylüyor. Elemanın durumu, Hali ortada hala neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum.

Luffy, Kata'yı dövüşmek için getirdiği yerden daha sonra hayatta kalabilmek için çıkıyor mu ? Çıkıyor. Bu çıkışı bile, başka birinin gücünden yararlanarak yapmıyor mu ? yapıyor.

Olay bitti Luffy yenildi artık, bir dahaki karşılaşmalarında ne oluru konuşun :gamyon:

La yalan falan olmaz çocuk Kata'dan kaçamıyacağını kendisi söylüyor. Elemanın durumu, Hali ortada hala neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum.

Luffy, Kata'yı dövüşmek için getirdiği yerden daha sonra hayatta kalabilmek için çıkıyor mu ? Çıkıyor. Bu çıkışı bile, başka birinin gücünden yararlanarak yapmıyor mu ? yapıyor.

Olay bitti Luffy yenildi artık, bir dahaki karşılaşmalarında ne oluru konuşun :gamyon:
Başka birinin gücü yüzünden ayna dünyasındalar mı? Evet. Ayna dünyasından nasıl çıkmasını bekliyorsun kardeşim? Katakuri ayna dünyasınndan çıkabilse başka birisinin gücüyle çıkmayacak mı? Luffy bu adamı zorla kullanmıyor mu? O durumda Peros olsa kullanabilir miydi? Yok. Bu adama karşı hakisiz kazanamam diyor.

10 dakka boyunca ondan kaçamayacağım ondan kendimi sakınamam gibi bir şey demiyor. Bir şekilde yolunu bulabilirdi. Arkasından hızlıca geliyor ama sonrası malum değil. Malum olan Luffy'nin hakisi olmadan bu adamı yenemeyeceği.

Şimdi ben de diyorum ki eğer bu adam Big Mom ve Peros'a ve diğer bilinmeyen isimlere karşı dayanabilirse Katakuri'ye de dayanabilirdi. Önüne orda bir seçenek çıkmış. O da Brulee. O anda onu kullanması belki daha zor duruma düştüğünde daha farklı bir yol bulamayacağını göstermez. Şu an daha zor bir durumda. Bakalım nasıl dayanacak. Önümüzdeki bölüm bunu gösterir.

Tabi siz diyorsanız Big Mom ve Peros ve diğerleri Katakuri kadarını yapamazdı. Ona da diyecek bir şeyimiz olmaz.

Başka birinin gücü yüzünden ayna dünyasındalar mı? Evet. Ayna dünyasından nasıl çıkmasını bekliyorsun kardeşim? Katakuri ayna dünyasınndan çıkabilse başka birisinin gücüyle çıkmayacak mı? Luffy bu adamı zorla kullanmıyor mu? O durumda Peros olsa kullanabilir miydi? Yok. Bu adama karşı hakisiz kazanamam diyor.

10 dakka boyunca ondan kaçamayacağım ondan kendimi sakınamam gibi bir şey demiyor. Bir şekilde yolunu bulabilirdi. Arkasından hızlıca geliyor ama sonrası malum değil. Malum olan Luffy'nin hakisi olmadan bu adamı yenemeyeceği.

Şimdi ben de diyorum ki eğer bu adam Big Mom ve Peros'a ve diğer bilinmeyen isimlere karşı dayanabilirse Katakuri'ye de dayabilirdi. Önüne orda bir seçenek çıkmış. O da Brulee. O anda onu kullanması belki daha zor duruma düştüğünde daha farklı bir yol bulamayacağını göstermez. Şu an daha zor bir durumda. Bakalım nasıl dayanacak. Önümüzdeki bölüm bunu gösterir.
Luffy ''Ondan Kaçamıyorum, Bu gerçekten Çok kötü Oldu''

Bunun tam olarak neresini anlamıyorsun Hasan ?

Luffy'nin hakisinin olmamasının sebebi kullandığı teknik. Bir boksör ilk 10 dakikada atabileceği tüm yumrukları attıktan sonra diğer 10 dakikayı ringin dışında geçireyim çünkü yumruk atacak halim kalmadı diyebilir mi ? Diyebilir ama bu onun yenildiğini gösterir.

Gözünüzü seveyim yapmayın şöyle çocuk yenildi işte, dövüş alanından kaçtı. Kata ''Luffy'den kaçamıyorum bu çok kötü oldu'' dese ve ardından bruleyi kullanarak mekandan çıksa o da yenilmiş olurdu.

Neyse bu konuda söyleyecek başka bir sözüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık