Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Korsanları vs. Hasır Şapka Korsanları Eşleştirmeleri

Hangi ara ve nerede kapışırlar Mihawk ile?
Mihawk'ın geçmişi hakkında tek bir şey bile bilmiyoruz. Yani şuanda Mihawk hakkında aslında İmu'nun kardeşi falan bile dense senaryoya yedirilebilir.

Genelde ben de Mihawk'ı başkası yenecek Zoro da onu yenecek teorisine sıcak baksam hatta olacağını düşünsem de Mihawk'ın final düşmanı çıkması için hala büyük bir şans var.

Mihawk, şuanki Zoro ve Shiryu'yla aynı anda dövüşebilecek çaptadır :)
O sebepten Jozu, Vista ve Crocodile ile aynı anda dövüştü haklısın. :)

Vista dayanamadı yalvarırım şu düelloyu erteleyelim dedi. Yoksa Daz Bones gibi kesip atacaktı Vista'yı.

Mihawk'ın geçmişi hakkında tek bir şey bile bilmiyoruz. Yani şuanda Mihawk hakkında aslında İmu'nun kardeşi falan bile dense senaryoya yedirilebilir.

Genelde ben de Mihawk'ı başkası yenecek Zoro da onu yenecek teorisine sıcak baksam hatta olacağını düşünsem de Mihawk'ın final düşmanı çıkması için hala büyük bir şans var.
Doğru Imu ile bazı benzerlikler tespit ettim (sadece gözler değil). Eğer Shichibukai kaldırılması ve Zoro'nun Mihawk'a yalvarıp 2 sene eğitilmesinden sadece biri olmasaydı buna sıcak bakabilirdim, Oda kasıtlı olarak sanki her seferinde Mihawk'ı Haşırsapkalar fanı gibi gösteriyor. Bir Amiral olan Fujitora ile bile Luffy ciddi tam güç dövüşemiyor. Bunlar bu arkadaş halleriyle en fazla kim daha iyi kesme atacak yarışması yapabilirler.

Özel tayfa ama ne bileyim, Shiryu bile çok güçlü imajı zor çiziyor. Keşke biraz yer ayırsaydı bu adamlara. Burgess'i poşet edince birazcık beklentim azaldı ama gelip Dragon'u yerinden yurdundan ediyorlar. Sonrasında da Cipher Pol ile çarpışıyorlar.

İkilemdeyim bu tayfayla alakalı. Hele bizim tayfa bu kadar güçlüyken. Zoro mesela içinden geçer gibi geliyor şu an Shiryu'nun. Yamato tayfaya gelirse zaten rakibi yok karşıda. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık