Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Denjiroyu ben de dahil en güçlü gören bir çok üye oldu ama en güçlü kın net olarak Ashura arkadaşlar. Herif Odenden kan alıyor. Jack'ı da çok temiz yarıyor. Az göbeği eritse temizinden bir sağ kolu var.

Eskiden ne dedim emin değilim, yonkolarin o kadar da güçlü olmadıklarını düşünüyorum. 2 sağ kol bir yonko alır kanisindayim.

Lakin sadece sağ kollar özel tayfalarda. Sağ kol + 2 komutanı yine yonko alabilir sanırım :T

Eskiden ne dedim emin değilim, yonkolarin o kadar da güçlü olmadıklarını düşünüyorum. 2 sağ kol bir yonko alır kanisindayim.

Lakin sadece sağ kollar özel tayfalarda. Sağ kol + 2 komutanı yine yonko alabilir sanırım :T
2 Sağ Kol, İmparator mu alır ? Bruhh :/ Bir milyon smoothie spamla yine İmparator alamaz bro. Makas açılınca hit atacak güç olmuyor çarlarda

1 sağ kol>2 komutan?

imkansız. 2 tane Jack adını unutturur King'e.

2 Sağ Kol, İmparator mu alır ? Bruhh :/ Bir milyon smoothie spamla yine İmparator alamaz bro. Makas açılınca hit atacak güç olmuyor çarlarda
Bir Marco bir Beckman yonko alır bana göre. Veya Katakuri koy. Sağ kollar harici çok matah değiller. Jacki minkler tekledi nerdeyse. Yc1 klası ayri, Smoothie ile kıyaslama

Doflamingo yk2 ya.
Doflamingo da G4 yiyince şehir turu yaptı, ashura da yapabilir. Buradan güç kıstası çıkmaz ki luffy ashura ile vs atarken diğerlerinin eki armut toplamayacak. Sayı üstünlüğü yabana atılacak bir şey degil. Bunun en iyi örneklerini 937 ve 983. Sayılar da gördük.

Doflamingo da G4 yiyince şehir turu yaptı, ashura da yapabilir. Buradan güç kıstası çıkmaz ki luffy ashura ile vs atarken diğerlerinin eki armut toplamayacak. Sayı üstünlüğü yabana atılacak bir şey degil. Bunun en iyi örneklerini 937 ve 983. Sayılar da gördük.
Orda doflamingo hafife alıyor sonra uyanışı açtığında 1v1 oluyor.

Bir Marco bir Beckman yonko alır bana göre. Veya Katakuri koy. Sağ kollar harici çok matah değiller. Jacki minkler tekledi nerdeyse. Yc1 klası ayri, Smoothie ile kıyaslama
Marcoda İmparatora zarar verecek fiziksel güç yok. Zaten o da olsa kendisi imparator olur. İmparatorların hem fiziksel gücü yüksekken hem de hayvan gibi vücutları var. Ama sağ kollarda birine verirse diğer özelliği alıyor. Bana göre üç sağ kol aşağısı kurtarmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık